Jak dobrać odpowiedni wózek dla dziecka?

Pierwsze dziecko, to pierwsze pytania jakie rzeczy należy kupić. Ubranka, zabawki kupujemy intuicyjnie, ale co się dzieje, kiedy trzeba kupić wózek dziecięcy? O czym należy pamiętać i czym się kierować wybierając pierwszy wózek dla naszego malucha podpowiada Beata Siwiec.

Podstawowym pytaniem jakie sobie powinniśmy zadać to, gdzie ten wózek będzie użytkowany. Jeżeli w mieście to nie musimy kupować opon, które są pompowane. Są one przeznaczone do spacerów po lesie i nierównym terenie. Niestety, są stosunkowo droższe i cięższe. Ważne jest również to, kiedy urodzi nam się dziecko. 

Źródło: Newsrm.tv
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Irminka88

Ja się nie zgadzam z tym, że w mieście nie są potrzebne wózki na pompowanych kołach,leśne dróżki to pikuś przy miejskiej dżungli, wysokie krawężniki, krzywe chodniki, schodki, kostka, podjazdy jakoś sobie nie wyobrażam żeby mieć wózek w mieście bez pompowanych kół i dobrej amortyzacji, to moje zdanie. Dlatego ja mam wózek wielofunckcyjny, na dużych pompowanych kołach, ze świetną amortyzacją, bezpieczny i wygodny to model Mondo Black z Expandera.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne