REKLAMA

JWA S.A.: Rozpoczęcie negocjacji, zakończenie negocjacji i podpisanie umowy z Hub4Fintech S.A. operatorem serwisu wspierajmysie.pl

2020-10-22 13:02
publikacja
2020-10-22 13:02
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 34 / 2020
Data sporządzenia: 2020-10-22
Skrócona nazwa emitenta
JWA S.A.
Temat
Rozpoczęcie negocjacji, zakończenie negocjacji i podpisanie umowy z Hub4Fintech S.A. operatorem serwisu wspierajmysie.pl
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd JWA S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent") informuje, iż w dniu dzisiejszym rozpoczął i zakończył negocjacje oraz podpisał umowę z Hub4Fintech S.A. („Usługobiorca”) na świadczenie przez Emitenta usług zapewnienia bezpośrednich płatności elektronicznych między użytkownikami platformy wspierajmysie.pl („Umowa”).

Budowana przez Emitenta platforma płatności elektronicznych („MIP JWA”) będzie narzędziem informatycznym działającym on-line, wyposażonym w wersji końcowej w takie funkcjonalności jak płatności za usługi i towary w sklepach internetowych i platformach sprzedażowych, portfel zasilany przez użytkownika oraz płatności pay-by-link.
Platforma wspierajmysie.pl będzie wykorzystywała płatności MIP JWA do rozliczania płatności pomiędzy osobami fizycznymi, prowadzącymi działalność nierejestrowaną oraz pomiędzy podmiotami gospodarczymi.
Emitent zobowiązał się w terminie do 31 lipca 2021 r. uruchomić MIP JWA oraz wystawić interfejs niezbędny do podłączenia platformy wspierajmysie.pl do MIP JWA.
Usługobiorca zobowiązał się ponosić comiesięczną opłatę abonamentową, a użytkownicy platformy wspierajmysie.pl będą ponosili opłatę prowizyjną od transakcji dokonywanych na platformie. Pozostałe szczegółowe warunki Umowy i ryzyka z nią związane, w tym kary umowne, czy prawo odstąpienia od Umowy, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku warunków dla tego rodzaju umów.

Emitent uznał powyższą informację za istotną dla działalności i dalszego rozwoju Emitenta gdyż jest ona następstwem realizacji Strategii Rozwoju Spółki na lata 2020-2022, a potencjalny wpływ przychodów z realizacji umowy będzie miał wpływ na wyniki finansowe Emitenta w latach 2020 i 2021.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-10-22 Anna Nowicka-Bala Prezes Zarządu Anna Nowicka-Bala
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki