REKLAMA

Ipopema Securities zakończyła działania stabilizujące kurs akcji Huuuge

2021-02-26 22:20
publikacja
2021-02-26 22:20
fot. Krystian Maj / FORUM

Ipopema Securities w dniu 26 lutego zakończyła prowadzone od 19 lutego dzialania stabilizujące kurs akcji Huuuge - poinformował producent gier w komunikacie. Od dnia debiutu Huuuge na warszawskiej giełdzie Ipopema przeprowadziła transakcje obejmujące łącznie 3.331.668 akcji.

Największa liczba transakcji w ramach działań stabilizujących kurs Huuuge miała miejsce w piątek, 19 lutego, w dniu debiutu na giełdzie (2,215 mln akcji). Przez kolejne dni transakcje obejmowały 400 tys. (w poniedziałek), 600 tys. (we wtorek) oraz 116,7 tys. akcji. W środę i czwartek Ipopema Secutiries nie podejmowała działań stabilizacyjnych.

W związku z wyczerpaniem się puli akcji przeznaczonych do prowadzenia działań stabilizacyjnych Ipopema Securities nie będzie już ich dalej przeprowadzać.

Pierwsze dni notowań Huuuge na GPW nie były udane dla akcjonariuszy. Od zeszłego piątku akcje spółki potaniały łącznie 14,55 proc., z czego w piątek, 26 lutego, straciły na wartości ponad 4 proc. Na zamknięciu piątkowej sesji za jedną akcję producenta gier płacono 42,3 zł. W niedawnej ofercie publicznej cena sprzedaży akcji Huuuge została ustalona na 50 zł. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Jak odzyskać pieniądze. Sposoby na dłużników.

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
stachsgh
Ciągła spekuła, a naiwnych całe masy. Ja sobie poczekam i pogram
https://www.youtube.com/watch?v=GKSmsvWXuKA

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki