REKLAMA

Inteligo wprowadza ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta

2004-07-15 12:21
publikacja
2004-07-15 12:21
Konto Inteligo wprowadza ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta, wszechstronną polisę, która zapewnia ochronę zarówno cyklisty jak i jego roweru.

Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta jest pierwszą tego typu usługą dostępną przez Internet, składa się z 4 części składowych - ubezpieczeń: od następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia bagażu podróżnego, casco roweru. Warunkiem zawarcia umowy jest wybór min. ubezpieczenia OC i NNW. W zależności od potrzeb klienta ubezpieczenie może obejmować swoim zakresem obszar Polski lub cały świat. Umowa może być zawarta na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

Ubezpieczający wypełnia jedynie kwestionariusz dotyczący przedmiotu i osoby ubezpieczanej. Sam decyduje, z jakich opcji skorzystać. Wysokość stawki obliczana jest przy uwzględnieniu wszystkich potrzeb, wymagań i możliwości klienta. Po kilku sekundach od momentu wysłania wniosku posiadacz konta Inteligo (jeśli korzysta z usługi Serwis SMS) otrzyma SMS-em potwierdzenie zawarcia umowy wraz z nr polisy. Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta można również wykupić dla osoby trzeciej.

Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta jest już szóstym produktem ubezpieczeniowym oferowanym posiadaczom konta Inteligo we współpracy z Grupą PZU S.A.

Równocześnie Inteligo wprowadza też nowe ubezpieczenie - Ubezpieczenie budynków i lokali mieszkalnych nie związanych z działalnością gospodarczą. Ubezpieczenie kierowane jest do osób fizycznych, będących właścicielami lub posiadaczami budynków (nie dotyczy gospodarstw rolnych) lub lokali mieszkalnych.

Przedmiotem ubezpieczenia mogą być: budynki w stadium użytkowania (dotyczy m.in.: budynku mieszkalnego jednorodzinnego, garażu, budynku gospodarczego, szklarni), budynki w stadium budowy (z wyłączeniem m.in.: szklarni, cieplarni, namiotów i tuneli z folii), lokale mieszkalne własnościowe, stanowiące odrębne nieruchomości w budynkach wielomieszkaniowych, z tytułem własności potwierdzonym aktem notarialnym.
KD
Źródło:
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki