Innowacyjna drukarka etykiet Odkryciem Roku

Drukarka etykiet DYMO® LabelManager™ PnP to lekkie i niewielkie urządzenie umożliwiające samodzielne zaprojektowanie i szybki wydruk samoprzylepnych etykiet z komputera – bez konieczności instalacji oprogramowania. Jury tegorocznej edycji plebiscytu „Laur Klienta i Konsumenta” doceniło innowacyjność produktu, przyznając mu tytuł „Odkrycie Roku 2011”.

Do tej pory rolę podręcznych „narzędzi” służących do oznaczania i kategoryzacji pełniły najczęściej wodoodporny flamaster, niewielkie papierowe fiszki czy samoprzylepne cyferki. Niepodzielnie panował także zestaw: długopis, kartka, taśma klejąca. Jednakże trwałość i estetyka etykiet tworzonych w ten sposób nierzadko pozostawiała wiele do życzenia.

Nagrodzona innowacja DYMO® pozwala na samodzielne tworzenie eleganckich etykiet i jest łatwa do zastosowania w każdym miejscu wyposażonym w komputer. Samoprzylepne opisy są trwałe i estetyczne, zawierać mogą tekst i grafikę, a ichdymo wykonanie zajmuje nie więcej niż kilkanaście sekund. Jednocześnie, stosunkowo niska cena urządzenia powoduje, że praktycznie każdego użytkownika w Polsce stać teraz na tworzenie estetycznych opisów na przedmiotach, takich jak: pojemniki na dokumenty, książki, nośniki danych, segregatory, meble, i nie tylko.

DYMO® LabelManagerPnP (ang. ‘Plug&Play’ = Podłącz i Drukuj) nie wymaga dodatkowej instalacji żadnego oprogramowania. Sprzęt samoczynnie instaluje się na komputerze użytkownika zaraz po jego podłączeniu kablem USB, energię zaś czerpie z baterii litowo-jonowej, dołączonej do zestawu i zasilanej poprzez przewód łączący ją z komputerem. Zestaw startowy składa się z: drukarki etykiet, baterii litowo-jonowej, przewodu USB i startowej kasety z samoprzylepną taśmą do druku – gdyż opakowanie zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do wydruku etykiet już od chwili dokonania zakupu. Wbudowane oprogramowanie automatycznie wyświetla się na ekranie komputera i jest gotowe do użycia po każdorazowym podłączeniu urządzenia. Innowacyjna technologia pozwala na wydruk zaprojektowanych etykiet bez użycia tuszów ani tonera.

Dodatkową zaletą urządzenia DYMO® LabelManagerPnP jest okres jego gwarancji. Standardowo wynosi on 2 lata, a dodatkowy 1 rok otrzymują użytkownicy po zarejestrowaniu zakupu produktu na stronie internetowej www.dymo.com.

„Odkrycie Roku 2011” to już druga nagroda uzyskana w tym roku przez urządzenie. Twórcy modelu DYMO® LabelManager PnP zostali uhonorowani niedawno także prestiżową nagrodą „iF Product Design Award 2011”. Międzynarodowe jury, obradujące w Niemczech, nagrodziło w ten sposób unikalne wzornictwo urządzenia.

„Laur Klienta i Konsumenta” to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłonienie najbardziej uznanych produktów i usług w kilkuset kategoriach. Organizatorem projektu jest wydawca „Rzeczy o Biznesie” – dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”.Robert Kamiński
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne