Inis ogłasza konkurs: „Zaprojektuj szablon newslettera i wygraj iPada”

Inis sp. z o.o. 4 października ogłosił konkurs na najlepiej zaprojektowany szablon newslettera pod nazwą „Zaprojektuj szablon newslettera i wygraj iPada”. Konkurs rozpoczyna się z dniem 4 października 2010r. Zgłoszenia przyjmowane są online do dnia 4 listopada 2010r., a zwycięzców poznamy 22 listopada 2010r.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie się na stronie www.Inis.pl/blog/konkurs, opracowanie autorskiego szablonu newslettera i przesłanie pracy konkursowej na adres konkurs@Inis.pl. Z nadesłanych propozycji jury w ciągu dwóch tygodni wyłoni te szablony, które łączą poprawność techniczną i funkcjonalność z walorami estetycznymi. Wyróżnione prace zostaną zamieszczone w serwisie Inis.pl, a ich twórcom przyznane zostaną atrakcyjne nagrody:

- Apple iPad 16GB 9,7'',
- odtwarzacze Apple iPod shuffle 2GB,

dodatkowo zwycięzcy zagwarantowane mają darmowe korzystanie z odpłatnej wersji systemu Inis.pl przez okres kolejnego roku.

Szczegółowy regulamin konkursu opublikowany jest na stronie www.Inis.pl/blog/Konkurs Jury konkursu złożone jest z pięciu osób reprezentujących swą wiedzą i doświadczeniem różne obszary szeroko rozumianego Internetu i branży e-commerce. Obok Romana Grygierka będącego reprezentantem organizatora członkami komisji zostali:

- Maciej Budzich – grafik, freelancer, autor opiniotwórczego bloga: www.blog.mediafun.pl ,
- Marcin Maciończyk – dyrektor kreatywny w OS3 multimedia,
- Dawid Szczepaniak - creative director w PRIDE & GLORY INTERACTIVE,

Nad całością czuwa Michael Leander, jeden z najbardziej znanych międzynarodowych ekspertów marketingu bezpośredniego. Przewodniczący FIMAC (Fedma's Interactive Marketing Council), prelegent w Email Marketing Masterclass; www.markedu.com

/ Inis
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~LuzBlues

Ta, niech zgadnę... kolejny sposób na to by firma Inis mogła dysponować pewną ilością darmowych szablonów.

!
0 0 tehllu

zawsze to jakiś pomysł na zarabianie, nie kradną a mają za pół darmo dobre pomysły

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne