REKLAMA

Immersion Games coraz bliżej debiutu na NewConnect

2021-05-10 08:34
publikacja
2021-05-10 08:34
Immersion Games coraz bliżej debiutu na NewConnect
Immersion Games coraz bliżej debiutu na NewConnect
/ gpw.pl

Immersion Games, producent gier VR, złożył dokument informacyjny do GPW i w 2021 roku planuje debiut na rynku NewConnect - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Złożyliśmy do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie dokument informacyjny i tym samym jesteśmy coraz bliżej debiutu na NewConnect. Dołączenie do grona spółek publicznych jest dla nas ważnym krokiem z perspektywy strategii i rozwoju. Liczymy, że obecność na giełdzie zwiększy rozpoznawalność naszej spółki i umożliwi nam dotarcie do jeszcze większej grupy inwestorów. W procesie upublicznienia wspiera nas Dom Maklerski Navigator" – powiedział prezes spółki Bartosz Rosłoński, cytowany w komunikacie.

Immersion Games chce dołączyć do grona spółek publicznych jeszcze w tym roku.

W IV kw. 2020 roku Immersion Games przeprowadziło prywatną emisję akcji i pozyskało od inwestorów prywatnych oraz instytucji finansowych 4,5 mln zł. Środki te przeznacza na realizację bieżących projektów oraz rozwój studia.

Obecnie Immersion Games pracuje nad dwoma autorskimi grami w technologii Virtual Reality – Disc Ninja oraz nowym epizodem przygód z serii Extreme Escape. Premiera pierwszego projektu planowana jest latem br. na platformie Oculus Quest. (PAP Biznes)

epo/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki