Ile zarabia się w banku?

Najlepiej wynagradzani w 2015 roku byli pracownicy bankowości inwestycyjnej, gdzie średnia płaca wynosiła 7 tys. złotych brutto. Na stawkę rzędu 5,5 tys. złotych mogli liczyć zatrudnieni w bankowości korporacyjnej. Jakie stanowiska wiązały się z najwyższym wynagrodzeniem?

Ile zarabia się w banku?
Ile zarabia się w banku? (fot. Maciej Jeziorek / FORUM)

Według raportu "Wynagrodzenia pracowników bankowości w 2015 roku” mediana wynagrodzeń w tym sektorze wyniosła 5,2 tys. złotych brutto, 4,5 tys. złotych wyniosła płaca zasadnicza, a 700 zł stanowiło wynagrodzenie zmienne. Na najwyższe pensje mogli liczyć zatrudnieni w bankowości inwestycyjnej, a najmniej  4,5 tys. złotych brutto  pracownicy bankowości detalicznej. 

Pracownicy szeregowi zarabiali o 67 proc. mniej niż specjaliści. Według raportu grupy Sedlak&Sedlak co drugi zatrudniony na najniższym stanowisku otrzymywał wynagrodzenie niższe niż 3 tys. złotych brutto. 

Mediany miesięcznych wynagrodzeń brutto pracowników bankowości na różnych szczeblach zatrudnienia w 2015 roku
Próba Mediana
Pracownik szeregowy 1446 3000 zł
Specjalista 4430 5000 zł
Kierownik 1137 7900 zł
Dyrektor 504 15000 zł
Źródło: raport "Wynagrodzenia pracowników bankowości w 2015 roku", Sedlak&Sedlak.

Jak wynika z raportu, najniższe wynagrodzenie otrzymywali kasjerzy bankowi  2,3 tys. złotych brutto, niewiele więcej, bo 2,34 tys. złotych brutto otrzymywali referenci, a konsultanci telefoniczni mogli liczyć na pensje rzędu 2,4 tys. złotych brutto. Najwyższe płace otrzymywali dyrektorzy  ich wysokość wahała się od 14,5 tys. złotych brutto w przypadku dyrektora regionu sprzedaży do 20 tys. złotych brutto w przypadku dyrektora departamentu banku. 

Kariera bankowca wciąż marzy się wielu młodym

Jak pisała ostatnio na łamach Bankier.pl Monika Dekrewicz, mimo informacji o redukcjach etatów w bankach, wielu młodych wciąż widzi swoją przyszłość w bankowości. Sprawdziliśmy, czy ostatnio wysyłane komunikaty od instytucji finansowych miały znaczący wpływ na popularność kierunków kształcących przyszłych bankowców.

Począwszy od 2010 roku kierunek finanse i rachunkowość znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kierunków studiów na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich corocznie publikowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W ubiegłym roku o indeks walczyły 14 873 osoby, co uplasowało FiR na 7. miejscu, zaraz za tracącym zainteresowanie budownictwem.

Przyszli żacy wydają się nie zrażać obecną sytuacją sektora bankowego w Polsce. Mimo redukcji zatrudnienia w pierwszym kwartale 2016 r. w prawie wszystkich bankach, zainteresowanie studiami, które mogą dać później pracę w sektorze bankowym, również w tym roku nie maleje.

Czytaj dalej: "Kariera bankowca wciąż marzy się wielu młodym".

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 27 ~Pośrednik_kredytowy

Jak pensję są słabe to trzeba odejść i działać na swoim, a nie narzekać. Ja i wielu moich znajomych z oddziału wiedzieliśmy, że dobrze wykonujemy swoją robotę i porzuciliśmy pracę na "pewnym etacie" za 1500-2000zł. Nie marnujcie się i nie użerajcie się z chorymi planami z centrali! Wycisną Was jak cytryny! Jak zrobicie plany sprzedażowe na swoim, typu 300tyś. zarobicie przy średniej prowizji 5% - 15 tyś. Można i więcej, ale osobiście nie golę swoich klientów, bo wracają i polecają innych. Zabierajcie "swoich klientów" z oddziału :P, nie róbcie patologii na brokerce jak pseudo-doradcy, którzy psują ten rynek i sobie poradzicie. Powodzenia etatowcy!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 15 ~123

w miejscowości nadmorskiej gdzie ceny na życie wyższe od warszawskich, gdzie 1m2 mieszkania opiewa między 5000, a 7000 zł średnia płaca w banku to 2400 zł brutto!!! pracowałam w bankowości 12 lat, odeszłam do prywaciarza, który zatrudnia do 15 osób i mam o połowę więcej, bez stresu, bez obsługi klientów, sielanka. Życzę każdemu odejścia z banku, nie szanują pracowników, nie szanują klientów.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
12 20 ~Takitam

wysokie garze są dla kumpli i znajomków a nie dla motłochu ! DO ROBOTY !

! Odpowiedz
4 11 ~Monia

Słowo "zarabia" jakoś mi tutaj nie pasuje?

! Odpowiedz
3 7 ~Miś

Otóż to :)

! Odpowiedz
4 45 ~JakPięknie

Pracuję w Bankowości 4 lata w jednym z Banków ze ścisłej czołówki a miesięcznie na moje konto wpływa ponad 1900 zł, wyrabiam targety znacznie lepiej od pozostałych (bez tz dojenia) ale nigdy nie doczekałem się nawet premii uznaniowej, a to wszystko przez to że mam sumienie i kiedyś mój Dyrektor usłyszał jak tracę szanse sprzedażową na babeczce 80l oszczędności życia - i jak ja mogłem polecić zwyczajną lokatę ......,
A gdy przychodzi temat podwyżki to słyszę trzeba mieć ambicję, więc ambitnie robię zakupy w Biedronce.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 4 ~Andrzej

Pracowałem w bankowości 10 lat, zajmowałem się finansowaniem nieruchomości dla firm w sektorze MSP oraz tzw. małych korporacji. Od 6 lat prowadzę własną DzG, posiadam niezły portfel Klientów. Obecnie pracuję zadaniowo nie przesiadując w pracy od do, więc dziennie zajmuje mi to przeciętnie kilka godzin nie licząc wyjazdów na spotkania. Mam czas dla dzieci, jak potrzebuję zarobić więcej intensyfikuję działania. Dodatkowy miesiąc wolnego - nie ma problemu, zakupy poza szczytem - nie ma problemu. Klienci są zadowoleni ponieważ bronię ich interesów i pilnuję aby nie podpisali czegoś za co słono zapłacą, żeruję na bankach wyciskając warunki cenowe jak cytrynę, kasuję prowizje bankową i od Klienta, który jest zadowolony i wraca co transakcję powiększając stan majątkowy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 4 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
3 34 ~Gośka

Pracowałam w banku 25 lat. Jedni zarabiają lepiej i łapią się na wszystkie podwyżki i premie, a inni są od wykonywania planów i wyciskania. Po tylu latach 3400 brutto i ostatnia podwyżka w 2006 r.

! Odpowiedz
6 27 ~Iwa

Szkoda, że do tej grupy badanych nie wzięliście pracowników banków spółdzielczych... To by wyszły kwoty na poziomie najniższej krajowej - a tych banków spółdzielczych jest kilka razy więcej...

! Odpowiedz
2 6 ~Daniel

a może po prostu wystarczy wziąć udział w takim badaniu i podać takie dane? zbiera je firma Sedlak&Sedlak. zachęcam

! Odpowiedz
0 3 ~nie

Dokładnie, niestety w Bankach Spółdzielczych zarobki sięgają najniższych w sektorze bankowym.

! Odpowiedz
19 5 ~autor_widmo

chyba wam sie z netto pomylilo :) za te grosze brutto co pokazujecie to moze skoku pracuja

! Odpowiedz
0 3 ~Anonim

W Pocztowym też takie stawki na najniższych szczeblach

! Odpowiedz
0 1 ~aaa

czytam i widzę, że właśnie w skoku zarabiam więcej

! Odpowiedz
45 6 ~Sędzia

Za co ?? Najniższą krajową dla tych darmozjadów i zaraz złodzieje odkleją się od koryt bo z pasją ich praca nie ma nic wspólnego. Hołlota i tyle.

! Odpowiedz
6 18 ~młody

Chyba zazdrość zżera :)

! Odpowiedz
16 5 ~Sędzia odpowiada ~młody

Zazdrość ?? No chyba nie :)

! Odpowiedz
4 9 ~młody odpowiada ~Sędzia

To jest aż nadto widoczne :)

! Odpowiedz
2 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
8 15 ~Daniel

tak prostackie opinie może wyrażać tylko zajadły i gorliwy katolik...
darmozjadme jest każdy kto uczciwie pracuje i zarabia i pani w sklepie, bo zwykle nie ma grosza wydać, pracownik urzędu publicznego, bo najpierw ma czas na kawę, więc wyhamuj może człowieku z takimi opiniami, bo nie pracownik banku jest darmozjadem, tylko może gigantyczna korporacja w której taka osoba pracuje - mam iść kraść?? wolę pracować w banku

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
9 4 ~danielsraniel odpowiada ~Daniel

rozpłacz się

! Odpowiedz
2 2 ~stefcio

Frankowiec?

! Odpowiedz
4 18 ~olek

10tyś zł, wawa, specjalista, duży bank, centrala - chciało by się więcej ale szklane sufity, nie bardzo jest już w polsce gdzie iść za takie lub większe pieniądze więc tylko zagranica :(

! Odpowiedz
7 2 ~Kasztanisko

Bank na P. w małej dziurze. W tym roku średnio 24k netto, chociaż teraz trochę spada, pozdrawiam cwaniaków

! Odpowiedz
3 15 ~haha

srednia, pensja szrakaów bankowych + grubego misia prezesa, wiec i srednia duza...

! Odpowiedz
2 8 ~soul111

mediana to srednia oczyszczona o skrajnosci

! Odpowiedz
39 21 ~Polak

Sama praca w banku to już taki wstyd dla pracownika i rodziny sam w sobie, że żadne wynagrodzenie tego nie zrekompensuje. (A i tak jest super nędzne)

! Odpowiedz
7 34 ~ccc

Znaczy "zamienię syna bankiera na córkę prostytutkę"?

! Odpowiedz
3 2 ~ss odpowiada ~ccc

Można się zastanawiać, czy księgowy w mafii jest winny, ale po co jak można uczciwie pracować w produkcji czy handlu.

! Odpowiedz
3 16 ~olek odpowiada ~ss

W banku też handlujesz, tylko towary są inne.

! Odpowiedz
7 11 ~BBB

Lepiej leżeć na kanapie i brać 500 Polaczku :)

! Odpowiedz
1 2 ~Olo odpowiada ~BBB

Przecież napisał ci akwizytorzyno, że "i tak jest nędzne".
Jak zwykle do upośledzonych nie trafia prosty przekaz ...

! Odpowiedz
0 0 ~OloToPała odpowiada ~Olo

Ale na pewno nie 500, a na pewno minimalna coś powyżej 1500... Jak zwykle upośledzeni nie potrafią logicznie myśleć. To nie boli, spróbuj czasami.

! Odpowiedz
1 5 ~OloToPała odpowiada ~OloToPała

Już nie wspominając, że nawet wizerunkowo lepiej wypadasz niż siedząc na kanapie i biorąc te 500zł będąc tak naprawdę balastem dla społeczeństwa. Tak samo lepszą renomą cieszy się człowiek siedzący w banku za ladą niż kasjerka w Biedronce. Taka prawda... Sam nie pracuje w banku, ale widać, że te zgryźliwe komentarze to piszą ludzie na bezrobociu albo pracownicy szeregowi Biedronki.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 0 ~Olo odpowiada ~OloToPała

Chłopcze, ża takie stawki to cytując pewną panią "tylko złodzieł lub idiota" może pracować.
Wierz, lub nie ale dla mnie to śmiech na sali. Poza tym tłumacz sobie co chcesz, ale prawda jest taka, że społeczeństwo was nie tylko nienawidzi ale wręcz wami gardzi. Wiesz, co w ostanik badaniu zaufania do banków wyszło, Ano to, że za najgorsze dno uważają was menager'owie. To według cibie to grupa 500+. Wmawiaj sobie dalej takie bzdury ...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 19 ~Inwestor odpowiada ~Olo

Teraz krótka piłka. Kto nienawidzi policji? Ten kto ma problemy z prawem, to proste. Kto nienawidzi banków? Każda osoba, która ma tam długi i nic własnego (depozyt itd). Takiej osobie bank jest do niczego niepotrzebny i najlepiej żeby upadł ze względu na zaciągnięty kredyt chociażby. Widać jak na dłoni do której grupy się zaliczasz i Twoja prostacka logika. Mi bank osobiście jest potrzebny bo gram na giełdzie. Rachunek maklerski mam w PKO. Bank umożliwia mi inwestowanie, a nie wierzę w brokerów typu XTB. Widzisz, ja mam pieniądze i bank jest mi potrzebny. Twoje myślenie jasno pokazuje, co w banku posiadasz (co zaciągnąłeś). I tak na marginesie to ludzie w banku typu kasjerka nie są niczemu winni bo nie mają na nic wpływu. Jedynymi do których możesz mieć pretensje są prezesi. Naprawdę weź trochę wyluzuj, wyłącz Radio M, nie czytaj prawicowych bubli i miej do ludzi trochę więcej szacunku. Przykładowa kasjerka w banku po prostu ma taką pracę, pewnie utrzymuje rodzinę jak każdy normalny człowiek i nie ma wpływu na decyzje z góry od prezesów. Aczkolwiek co taki pr_ymityw może wiedzieć. Dla Ciebie cytując klasyka "białe jest białe".

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ~czosnek odpowiada ~Inwestor

zgodnie z Twoją logiką posiadacze polisolokat kochają banki - i to im większa suma polisolokaty, tym bardziej kochają

! Odpowiedz
12 4 ~xxyz

I po co sprzedawcy (zwani pięknie doradcami) tak psioczą? Ruszyć tyłki i zmienić pracę. A jak tego nie potraficie to jest to dowód na to, że na dobrym stanowisku siedzicie

! Odpowiedz
2 8 ~gosc

Hmmm, chyba precyzji w tym artykule brakuje. 14,5 tys brutto dyrektor regionu, a dyrektor departamentu 20 tys brutto? Albo sie pomyliliscie, albo daliscie za malo, zeby narodu nie wkurzac :P

! Odpowiedz
2 9 ~exbankier

Dyrektor regionu jak sama nazwa wskazuje pracuje w regionie i zarządza siecią sprzedaży. Dyrektor departamentu pracuje w centrali banku i odpowiada za wybrany dział (np. Dyrektor Departamentu Bankowości Osobistej, Dyrektor Działu IT itd.) - często ma dużo wyższe kwalifikacje i w związku z tym... więcej zarabia.

! Odpowiedz
1 6 ~ufoludek odpowiada ~exbankier

wydaje mi się, że nie o to chodziło przedmówcy. chodzi o kwoty. Regionalny z pewnością nie zarabia 15, a Dyr. Departamentu 20. Tylko gruuubo powyżej.

! Odpowiedz
17 10 ~Qqq

Same doły się wypowiadają . To portal dla kasjerów? Bo jak tak to czas najwyższy stąd spadać.

! Odpowiedz
1 1 ~czosnek

to portal dla dyrektorów banków. Kasjerzy to margines

! Odpowiedz
4 18 ~Łukasz

Getin Noble Bank to największy mobbing zwłaszcza w Trójmieście. Za czasów dyrektora ds mobingujących Dariusza T. ludzie pokończyli z długami, rozbitymi rodzinami i zrytymi mózgami. Niech się chłop w pierś uderzy za to jak zràbał ludziom kawał życia.

! Odpowiedz
0 5 ~elo

słyszałem o kolesiu. DT przeszedł na złą stronę mocy. Odbiło mu po przekrętach i mega zyskach na produktach G w krótkim okresie czasu.

! Odpowiedz
13 11 ~kaśka

haha ja ma wiecej za 3 godz lekcyjne dziennie, a teraz leżakuje na 2 miesięcznych wakacjach, po których idę na płatny urlop..na..12 m-cy ;))

! Odpowiedz
10 14 ~hyu

a menedzeró i dtyrektorów owinni owasadzać do pudłą z amobbing

! Odpowiedz
1 7 ~literatka

A ty pracownik bank? Czy wczoraj była impreza i tak tu tylko wpadłeś...?

! Odpowiedz
2 17 ~frt

typowy pracownik lady ma 2700 netto + 200 peremii
żadnej szkioly wyśzej ządnego jeżyka obcego nawet po 20-30 latach pracy

najgorsi są sprzedawcy oszukują, klientów i tylko z tego zyją - peremia ich zależy tylko od ubrania kliebta w bzdury

za 10 lat już tej brabzzy nie będzie - na szcescie

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
6 2 ~pracownik

Kasia zarabiala ,2500 brutto a teraz 3400 brutto . duza odpowiedzialnosc . brak prwmii

! Odpowiedz
2 48 ~wiatraczek

Bankier jest juz mistrzem we wrzucaniu artykulow tylko po to zeby wrzalo na forum.Ale do rzeczy .
EKSPEDIENT bankowy(nie mylic z bankowcem) taki mlody/a ktorych widziecia w oddzialach banku przy okienkach tzw.Front zarabia 1800-2200 do reki najczesciej(popytajcie chociaz mlodych w millenium).
Zadnej presji placowej bo jak wiemy polowa z nich nie bedzie juz pracowac za 10 lat.
Ciesza sie jak kolega mowi ze w tym Roku to beda likwidowac oddzial przy ulicy Kaliskiej ::))
a u nich przy Sosnowej dopiero za rok.
Wiekszosc z nich wisi na linii kredytowej lub debecie, a jak potrzebuja nowy gajer I blyszczace buciki to zawsze musza sie zadluzyc na linii kredytowej.
Tacy pracownicy stanowia 80% pracownikow bankow(nie sa to bankowcy)
Kasjerke z kina mozna przyluczyc w tydzien zeby zastapila takiego pracownika.
Takie osoby ktore byly ekspedientem w banku przez kilka lat , jak straca prace to desperacko szukaja takiej samej w innym banku.
Do wyboru maja wciskanie ubezpieczen na wlasnej dzialalnosci, ale w tych czasach najczesciej do biznesu beda doplacac.
Takie osoby beda zwalniane tysiacami kazdego Roku, az za dwadziescia , typowa bankowosc uliczna wlasciwie przestanie istniec.
Tak ze mlodzi nie czekajcie kiedy zamkna wasz oddzial tylko zacznijcie przebranzawiac sie juz teraz.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 29 ~kaliszak

niestety ale to prawda! Prosze sobie zobaczyc kto pracuje w oddziałach bankow jako "frontmeni"...zazwyczaj mlodzi i atrakcyjni ludzi, ładne, cycate dziewczyny w krotkich spodniczkach i z uwydatnionymi pupami i piersiami albo wyzelowani przystojni chlopacy. Ich wiedza jest bardzo uboga, bo sprowadza sie jedynie do znajomosci sprzedawaych przez nich produktow.Kazdy z nich ma zazwyczaj wynagrodzenie 2 częsciowe...bardzo niska podstawa na poziomie 1500-2200 netto(zalezy od doswiadczenia, banku) + premia zalezna od realizacji planu sprzedazy a plany sa bardzo bardzo wysrubowane. Żeby zarobic 2500-3000 zl trzeba bardzo mocno wciskac ludziom niepotrzebne im zazwyczaj produkty. Praca takiego sprzedawcy nie ma nic wspolnego z doradztwem - pomyslcie logicznie.....jesli czyjes wynagrodzenie zalezy od sprzedanych kart kredytowych,kont, kredytów, pozyczek to nie mozecie spodziewac sie, ze bedzie on wam obiektywnie doradzal i tak sie dzieje. Pracowalem kiedys 2 lata wbanku, kilku moich znajomych w nich pracuje....wiem co pisze

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 4 ~Balony odpowiada ~kaliszak

No to pozazdrościć tych chcą tych bo u mnie w mieście to same staruchy doradZają

! Odpowiedz
0 2 ~jesli_bank_to_IT odpowiada ~kaliszak

Dobra, a teraz wyłącz Hustler TV i wróć do realnego świata.
W rzeczywistym banku takich fantazji nie zrealizujesz, choćby z powodu dress code,
za który zresztą najczęściej pracownicy płacą sami.
Co do planów - zgoda, to po prostu dawna tzw. akwizycja, ale cóż, wszędzie traz tak jest w bankowości.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 13 ~JanWincent

Ciekawe ile zarabia Kasia z Getin Banku.

! Odpowiedz
2 4 ~Kasia

powiem Ci tylko tyle, że jestem bardzo zadowolona

! Odpowiedz
3 2 ~WaszPan

Ale o co chodzi ??????

! Odpowiedz
7 10 ~Paweł

Jeśli praca w banku, to tylko po informatyce w dziale IT.

! Odpowiedz
8 3 ~ja

Bzdury i tyle

! Odpowiedz
5 3 ~ja

Bzdury i tyle

! Odpowiedz
10 14 ~BLONDYNKA

BZDURY 1200 NETTO I NIC WIECEJ OPRÓCZ TEGO KIEROWNIK Z INTELIGENCJA DEBILA WTÓRNEGO SŁABO WYKSZTAŁCONY ALE TO NIC BO SIK...Y MU DO KAWY I WODY MINERALNEJ I TAK SIE ODGRYZAMY POZA TYM NIE BIERZEMY GO NA IMPRY I SPUSZCZAMY MU POWIETRZE Z AUTA RAZ NA TYDZIEN

! Odpowiedz
3 14 ~ja

Ktos kto to wymyslil to zle sie czuje. W aliorze 1400 na reke daja. W milenium 2000 a dyrektor ma 4500 max 5300.

! Odpowiedz
1 3 ~ddx

PKo na lini 1000zł brutto, gdyny nei emerytura babki byłbym martwy

! Odpowiedz
0 0 ~ktoś_z_ing

ing 3500 front 10 lat pracy

! Odpowiedz
3 11 ~Ewa

Polecam zwiekszyc probe ankietowanych

! Odpowiedz
7 11 ~Poco

Dlaczego? Reprezentatywana proba 1000 osob da takie same wyniki co 40 milionow? Polecam dowiedziec sie czegos wiecej niz jak obliczyc srednia ze statystki.

! Odpowiedz
2 8 ~zez odpowiada ~Poco

wiesz co znaczy "reprezentatywna"? Polecam wykłady ze statystki i mniej zalecania innym, żeby się jej uczyli...

! Odpowiedz
2 1 ~Sebek odpowiada ~zez

Statystycznie to człowiek idący z psem na spacer ma 3 nogi. Polecam ufać statystyce, i wykładanym zasadom ekonomii :)

! Odpowiedz
1 0 ~janmarian odpowiada ~Poco

zgadza sie, liczyłem to dla studenta, który miał mieć na egzaminie podobne zadanie, zdziwił mnie wynik, bo wyszło około 1600 osób potrzebnych do ankiety , która bedzie wiarygodna na ponad 90% , zakładając , że 100% to ankieta robiona na nieskończenie wielkiej populacji. No może niezbyt precyzyjnie to napisałem ale nie jest to forum dla matematyków.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 22 ~Praca_w_Banku

Banki najlepiej omijać z daleka. 20 lat temu można było spokojnie pracować. Tzw. motywacja ze strony menagerów z Centrali przynajmniej raz na 2 tygodnie. Plany, plany i ich realizacja. O spokojnej pracy można zapomnieć. No , chyba że ktoś to lubi.

! Odpowiedz
7 13 ~lkjlkj

już naciągają młodych kupiutkich dzieciów na studia bankowe a potem płacz ze pracy nie ma i pieniędzy brak na życie.

! Odpowiedz
8 42 ~Mona

ja jak odchodziałam dwa lata temu zarabiałam 8 tys i miaĺam samochód służbowy .Teraz prowadze małą firme handlową ,dochody mam na podobnym poziomie ale mam czas dla rodziny i nie słucham obelg od pseudo menagerów

! Odpowiedz
3 13 ~HighFive

Tak trzymać :)

! Odpowiedz
28 8 ~noe

".Teraz prowadze małą firme handlową ,dochody mam na podobnym poziomie ale mam czas dla rodziny". Dochody może i tak. Ale prowadząc firmę na pewno nie masz czasu dla rodziny, a przynajmniej mniej niż na etacie. No chyba, że jest to firma handlowa, zajmująca się paserstwem.

! Odpowiedz
9 9 ~mmm

tylko idiota rozmawia z kobietą o swoich pieniądzach. Baby są dobre ale do garów.....

! Odpowiedz
2 34 ~Nika

do qwerty :szanowny Pan/Pani zapewne słoik z wielkimi aspiracjami co od razu dyrektorem został.Kasjer to pracownik który ma bezpośredni kontakt nie zawsze z miłym klientem więc proszę pisać z szacunkiem.Przepracowałam ponad 30 lat na wysokim menedzerskim stanowisku ale nigdy nie zapomniałam gdzie zaczynałam

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
24 8 ~pola

wielka warszawska inteligencja nam się objawiła.

gratuluję.

! Odpowiedz
7 6 ~haha

ale mimo tego Twojego dlugoletniego doswiadczenia gosciowi na posta nie potrafisz odpowiedziec klikajac w "odpowiedz"

! Odpowiedz
24 0 ~Mati

Citi najlepsze zarobki. Polecam jak ktos potrafi pracowac i sprzedawac.

! Odpowiedz
2 20 ~Term

I chce siedzieć w więzieniu. Też polecam. Bank, który w przypadku swojej pomyłki kapuje do prokuratury na pracowników. Jak najdalej z tego ówna.

! Odpowiedz
4 93 ~Ola

Ja pracuję na kasie w Getin Noble Banku. I dobrze zarabiam. Co miesiąc odkładam 20zł na konto w banku. Mam już uzbierane 568zł. Za 20 lat będę razem z odsetkami mieć blisko 6000zł. Jeżeli wcześniej nie zachoruję i nie będę musiała wydać trochę na leczenie. I będę mogła przejść spokojnie na emeryturę. Już planuję gdzie pojadę na wczasy... do Grabowa nad staw a potem na pielgrzymkę do jasnej góry.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
61 14 ~qqq

ale kogo obchodzą twoje rozterki na kasie?
tu jest forum ludzi wykształconych i celujących wyżej niż praca na kasie

! Odpowiedz
34 8 ~Quant_Dev

Jak piszesz takie komenty to nic dziwnego ze kasa to max twoich mozliwosci.

! Odpowiedz
1 21 ~HighFive

Śmiechy śmiechami ale taki kasjer w banku to ma przerąbane, bo wynagrodzenie o kant dupy a i całe ryzyko na swoich barkach, bo jak się coś nie będzie zgadzać to potrącą z pensji która i tak jest mizerna.

Ja w Getinie w oddziale internetowym w detalu (sprzedaż) miałem na umowie 2k brutto + prowizja. Drugi raz bym się nie pisał na taką pracę.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 20 ~jurij odpowiada ~qqq

Kobieta ironizuje a tu cale stadko doradcow traktujacych powaznie ten ironiczny tekst..A potem zdziwienie ze PIS wygrywa wybory.

! Odpowiedz
0 1 ~do_Oli

na Jasną Górę a DO Częstochowy, bo Jasna Góra jest w Częstochowie:)

! Odpowiedz
6 21 ~qwerty

LUDZIE!

ROZDZIELCIE!!

CENTRALA I TEREN

BO MÓWICIE O 2 RÓŻNYCH ŚWIATACH

PEŁNO TU TERENOWYCH MURZYNÓW ROBIĄCYCH NA TYCH W CENTRALACH, KTÓRZY TYLKO ZABIERAJĄ MIEJSCE, CZAS I TLEN SWOIM NARZEKANIEM

MOŻE NIECH SIĘ WYPOWIADAJĄ OSOBY 10.000 PLUS BO TEGO NARZEKANIA NIE DA SIE JUŻ SŁUCHAĆ

! Odpowiedz
0 2 ~aaaa

10500zł, w centrali w warszawie, może nie jakiś szczyt marzeń ale da się żyć. Stanowisko specjalistyczne

! Odpowiedz
5 22 ~Kredyciaż

Specjalista 5000 zł
Kierownik 7900 zł
Dyrektor 15000 zł ?

Przecież miał być artykuł o bankach, a tu wynagrodzenia ze SKOKów.

! Odpowiedz
1 16 ~abc

jak bank to tylko centrala i stanowisko dyrektora departamentu pensje 20-40 tyś brutto

! Odpowiedz
2 43 ~korpo

młodzi marzą o karierze w banku ? chyba 15 lat temu...czasy się zmieniły i każdy omija banki a ludzie z nich uciekają MASOWO !!! a po drugie młody człowiek co pracował kilka lat w banku ma problem ze znalezieniem pracy w miejscu innym niż bank...oto cała kariera bankowca...SPRZEDAŻ, PLANY i ZASTRASZANIE !!! o tym marzą młodzi ?!

! Odpowiedz
1 6 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
3 5 ~korpo odpowiada (usunięty)

tylko że centrala to tylko Warszawa albo Kraków...tam automatycznie musisz zarabiać więcej żeby przeżyć...mało komu marzy się życie w takich miastach...pomijam masowe kontrole w departamentach i wywalanie ludzi

! Odpowiedz
21 14 ~GP

7100 brutto w banku to ja mam z 3 letnim doświadczeniem zawodowym i nie za bardzo znam takich którzy mają dużo mniej. Obecnie celuję w 10 tys. i to wcale nie na stanowisku kierowniczym.

! Odpowiedz
2 7 ~ER

W jakim banku i na jakim stanowisku, a przede wszystkim ile mieszkańców ma miasto?

! Odpowiedz
0 7 ~ściema

hahahahaha

! Odpowiedz
1 11 ~antykorpo

a jakie to Ty zdobyłeś doświadczenie ? jak z kredytem hipotecznym opchnąć składkę na 15 lat i ubezpieczenie za 10 000 ? czy może w Private Bankingu lejesz wodę w co warto zainwestować tak żeby bank zarobił a nie klient ?

! Odpowiedz
0 0 ~Jasne

Yhm, jasne

! Odpowiedz
0 3 ~lkj

celujesz ale nie trafisz : D

! Odpowiedz
4 8 ~BankM

10 lat w Banku na M. Miasto 50 tysięcy. Podstawa 4500. Premie średnio 800 zł.

! Odpowiedz
7 9 ~VentuREX

Po co Ci tyle pieniędzy?

! Odpowiedz
3 1 ~PLanktON

jaki rodzaj kontraktu? Umowa o pracę czy jakieś kombinacje?

! Odpowiedz
8 15 ~franciszek odpowiada ~VentuREX

żeby takie śmieci jak ty mu zazdrościły pracowitości, wykształcenia i dobrego samopoczucia

! Odpowiedz
0 4 ~BankM odpowiada ~PLanktON

umowa o pracę

! Odpowiedz
1 6 ~NIE_bank

podstawa 3500zł średnio co miesiąc 9000zł

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne
/* (c)AdOcean 2003-2015, pulsbiznesu.bankprzyszlosci.bankier.pl.Aktualnosci.Wiadomosci.Video */ ado.slave('adoceanmyaonoqogjmtsj', {myMaster: '5nerCqOMqCb6Z3jd6O2kuJZLfVfFSQetDXXyAtQKJUj.S7' });

Powiadomienie o debacie

Zapisz się do newslettera przypominającego o transmisjach kolejnych debat.

WIG-BANKI 1,70% 4 225,32
2020-03-31 11:32:00
PKOBP 2,49% 23,07
2020-03-31 11:32:39
PEKAO 1,57% 56,88
2020-03-31 11:32:17
INGBSK 1,59% 153,00
2020-03-31 11:28:50
MILLENNIUM 3,25% 3,30
2020-03-31 11:30:42
SANPL 0,46% 174,90
2020-03-31 11:32:14
UNICREDIT 2,94% 33,97
2020-03-31 10:08:16
ALIOR 1,16% 13,06
2020-03-31 11:30:09
HANDLOWY 0,24% 42,30
2020-03-31 11:32:55
BNPPPL 0,63% 48,10
2020-03-31 11:23:28
GETIN 2,08% 1,08
2020-03-31 11:28:38
BOS 1,16% 4,35
2020-03-31 10:52:56
SANTANDER -3,56% 10,30
2020-03-31 11:16:05
IDEABANK -2,07% 1,52
2020-03-31 11:07:50
MBANK -0,62% 223,00
2020-03-31 11:28:15