0,2100 zł
0,00% 0,0000 zł
IPO Doradztwo Strategiczne SA (IOD)

Uchwały podjęte przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 14 czerwca 2019 roku oraz informacja o przerwie w obradach

Zarząd IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. („Spółka”) przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki obradujące w dniu 14 czerwca 2019 r. oraz informuje o zarządzeniu przerwy w obradach.

Do momentu zarządzenia przerwy w obradach Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki postanowiło odstąpić od głosowania nad uchwałą nr 8 w sprawie udzielenia absolutorium Edmundowi Kozakowi objętą punktem 9 porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki.

W dalszym toku obrad, na wniosek jednego z akcjonariuszy wszyscy zgromadzeni akcjonariusze jednogłośnie postanowili wrócić do przystąpienia do głosowania nad uchwałą nr 8 w sprawie udzielenia absolutorium Edmundowi Kozakowi, objętą punktem 9 porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki. Zanim to nastąpiło jeden z akcjonariuszy stosownie do treści art. 408 § 2 Kodeksu spółek handlowych zgłosił wniosek o zarządzenie przerwy w obradach zgromadzenia.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki zarządziło przerwę w obradach postanawiając, iż wznowienie obrad nastąpi dnia 1 lipca 2019 r. o godzinie 11:30, w lokalu Kancelarii Notarialnej przy ulicy Hożej numer 37 lokal 16 w Warszawie.

Nie zgłoszono do protokołu sprzeciwu w odniesieniu do żadnej z uchwał.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 6, 7-9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Załączniki
20190614_175236_0000120883_0000114247.pdf
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

Brak wydarzeń

Najnowsze wiadomości

Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.