REKLAMA

ING Bank Śląski zapowiada przerwę techniczną

2021-07-21 09:00
publikacja
2021-07-21 09:00
ING Bank Śląski zapowiada przerwę techniczną
ING Bank Śląski zapowiada przerwę techniczną
fot. Robson90 / / Shutterstock

Przerwa techniczna w środku tygodnia w ING Banku Śląskim. Podczas pięciogodzinnych prac serwisowych klienci nie skorzystają z kilku usług - m.in. płatności Blik.

Utrudnienia podczas płatności za zakupy internetowe w ING? Brak możliwości zastrzeżenia karty płatniczej? Sprawdź, czy powodem utrudnień nie jest zapowiedziana przez ING Banku Śląski przerwa techniczna.

ING Bank Śląski w nocy ze środy na czwartek (z 21 na 22 lipca) będzie przeprowadzać zaplanowane prace serwisowe. Pomiędzy północą a godziną 5:00 klienci mogą napotkać na problemy z dostępem do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. Ponad to podczas przerwy technicznej klienci ING muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z płatności Blik, natychmiastowych, 3DSecure oraz usługi "Dodaj konto z innego banku".

Dodatkowo ING Bank Śląski ostrzega, że w trakcie prac technicznych mogą występować problemy podczas realizacji transakcji kartami płatniczymi. Niedostępne będzie także nadawanie kodu PIN, a zastrzeganie kart będzie dostępne wyłącznie na infolinii.

Zwykle banki planują prace serwisowe na weekendy. Na łamach Bankier.pl co tydzień sprawdzamy, które pomioty zapowiedziały przerwy techniczne oraz jakie będą tego tymczasowe skutki dla klientów poszczególnych banków.

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz konto, które samo oszczędza na 6,5% i zgarnij nawet 450 zł

Otwórz konto, które samo oszczędza na 6,5% i zgarnij nawet 450 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki