1,2700 zł
-1,24% -0,0160 zł
InfoSCAN S.A. (IST)

Zawarcie aneksu do listu intencyjnego z Medintech GmbH - Medical Innovative Technologies z siedzibą w Linz (Austria) w zakresie rozszerzenia współpracy o dystrybucję produktów niezbędnych do walki z konsekwencjami choroby Covid-19

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 17 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-27
Skrócona nazwa emitenta
INFOSCAN S.A.
Temat
Zawarcie aneksu do listu intencyjnego z Medintech GmbH - Medical Innovative Technologies z siedzibą w Linz (Austria) w zakresie rozszerzenia współpracy o dystrybucję produktów niezbędnych do walki z konsekwencjami choroby Covid-19
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Infoscan S.A. ("Spółka") w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 10/2020 opublikowanego w dniu 18 lutego 2020 r. w sprawie zawarcia listu intencyjnego z Medintech GmbH - Medical Innovative Technologies z siedzibą w Linz ("Medintech”) ("List intencyjny”) informuje o zawarciu w dniu 27 marca 2020 r. aneksu nr 1 do Listu intencyjnego.

Na mocy ww. aneksu, strony zamierzają rozszerzyć zakres współpracy o możliwość dystrybucji przez Spółkę testów diagnostycznych wykrywających przeciwciała specyficzne dla wirusa SARS-CoV-2, sprzętu medycznego (m.in. respiratory, kardiomonitory, termometry), środków ochrony osobistej (m.in. maski ochronne N95, maski chirurgiczne, kombinezony ochronne) i innych produktów niezbędnych do walki z konsekwencjami choroby Covid-19 zawartych w ofercie Medintech (m.in. żele i płyny dezynfekujące) (dalej łącznie jako „Produkty”).

Spółka będzie promowała Produkty oraz podejmowała działania prowadzące do ich sprzedaży przede wszystkim w Polsce, a następnie w innych krajach europejskich, w których Spółka ma partnerów biznesowych. Medintech udzieliło Spółce wyłączności na oferowanie Produktów na terytorium Polski.

Zawarcie aneksu do Listu intencyjnego z Medintech nie rodzi zobowiązań finansowych, a jego strony mogą w każdym momencie zakończyć prowadzone rozmowy i negocjacje bez podania przyczyny.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-27 Piotr Sobiś Prezes Zarządu
2020-03-27 Maciej Nowak Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.