7,32 zł
-0,81% -0,06 zł
InfoSCAN S.A. (IST)

Podpisanie umowy z Autoryzowanym Doradcą

Zarząd Infoscan S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 8 października 2018 r. zawarł z IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. umowę o sporządzenie dokumentu ofertowego, dokumentu informacyjnego oraz pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy przy wprowadzeniu do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji Spółki, które mają zostać wyemitowane w ramach podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego, w związku z Uchwałą Nr 4 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 6 września 2018 r. w sprawie zmiany Statutu Spółki, dającą upoważnienie Zarządowi do ww. podwyższenia kapitału zakładowego.
Umowa wchodzi w życie z dniem podpisania.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl