REKLAMA

INC: Podpisanie listu intencyjnego z Tar Heel Capital Pathfinder

2019-11-19 12:45
publikacja
2019-11-19 12:45
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2019
Data sporządzenia: 2019-11-19
Skrócona nazwa emitenta
INC
Temat
Podpisanie listu intencyjnego z Tar Heel Capital Pathfinder
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:


Zarząd Spółki informuje, że w dniu dzisiejszym podpisany został pomiędzy INC S.A. a Tar Heel Capital Pathfinder Sp. z o.o. list intencyjny w zakresie współpracy.
Tar Heel Capital Pathfinder („Fundusz”), należy do grupy Tar Heel Capital, jednej z wiodących polskich firm w branży venture capital, a w ramach prowadzonych funduszy dokonuje inwestycji w przedsięwzięcia z obszaru nowoczesnych technologii oraz zakłada w strategii rozwoju upublicznianie w obrocie zorganizowanym wybranych spółek portfelowych w celu uzyskania ich rynkowej wyceny oraz pozyskania kapitału na rozwój projektów.
Celem porozumienia o współpracy jest wykorzystanie doświadczenia i kompetencji grupy kapitałowej INC przy realizacji strategii rozwoju Funduszu. W ramach realizacji współpracy grupa kapitałowa INC będzie podmiotem pierwszego wyboru dla grupy kapitałowej Funduszu w zakresie realizacji procesu pozyskania kapitału i upubliczniania na rynku kapitałowym jego spółek portfelowych, w tym w szczególności poprzez korzystanie z Domu Maklerskiego INC i platformy crowdconnect.pl w procesie pozyskiwania kapitału przez spółki portfelowe należące do grupy kapitałowej Funduszu.
List intencyjny stanowi wyraz woli Stron podjęcia ze sobą współpracy, natomiast szczegółowe zasady i sposób realizacji poszczególnych wspólnych działań, o których mowa powyżej, ustalane będą w odrębnie zawieranych umowach.
List intencyjny nie powoduje żadnych zobowiązań finansowych dla żadnej ze Stron, ale jego zawarcie może być dla Grupy INC istotne z uwagi na nawiązanie współpracy z podmiotem o charakterze instytucjonalnym, dysponującym licznym portfolio projektów z branży nowoczesnych technologii, które mogą być przedmiotem upubliczniania w obrocie zorganizowanym i pozyskiwania kapitału w drodze ofert prywatnych i publicznych przeprowadzanych za pośrednictwem Domu Maklerskiego INC.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-11-19 Paweł Śliwiński Prezes Zarządu Paweł Śliwiński
2019-11-19 Sebastian Huczek Wiceprezes Zarządu Sebastian Huczek
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki