3,2800 zł
-0,30% -0,0100 zł
INC S.A. (INC)

Podpisanie listu intencyjnego z Movie Games S.A.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-27
Skrócona nazwa emitenta
INC
Temat
Podpisanie listu intencyjnego z Movie Games S.A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki informuje, że w dniu dzisiejszym podpisany został pomiędzy INC S.A. a Movie Games S.A. list intencyjny w zakresie współpracy na rynku polskim i rumuńskim.

Grupa Movie Games jest jedną z bardziej rozpoznawalnych w Polsce firm produkujących i wydających gry wideo, posiadająca dziesięć niezależnych zespołów produkcyjnych. W ramach działalności Movie Games prowadzi pracę nad stworzeniem czołowego producenta gier komputerowych w Rumunii, oraz zakłada w strategii rozwoju upublicznianie w obrocie zorganizowanym wybranych spółek portfelowych, takich jak Pixel Crow czy Drago Entertainment, w celu uzyskania ich rynkowej wyceny oraz pozyskania kapitału na rozwój projektów.

Celem porozumienia o współpracy jest wykorzystanie doświadczenia i kompetencji grupy kapitałowej INC przy realizacji wspólnej dla obu spółek strategii rozwoju Movie Games. W ramach realizacji współpracy grupa kapitałowa INC będzie podmiotem pierwszego wyboru dla grupy kapitałowej w zakresie realizacji procesu pozyskania kapitału i upubliczniania na rynku kapitałowym jego spółek portfelowych na rynku polskim i rumuńskim, strony rozważają także powołanie wspólnego ASI działającego w obszarze lokalnego gamingu. INC jako jedyna polska firma posiadająca licencję AD Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie wprowadziła na ten rynek emitentów, a także przeprowadziła kilka ofert akcji. Należący do Grupy Dom Maklerski INC zapowiedział wystąpienie o notyfikację działalności maklerskiej na terenie Rumunii.

List intencyjny stanowi wyraz woli Stron podjęcia ze sobą współpracy, natomiast szczegółowe zasady i sposób realizacji poszczególnych wspólnych działań, o których mowa powyżej, ustalane będą w odrębnie zawieranych umowach.
List intencyjny nie powoduje żadnych zobowiązań finansowych dla żadnej ze Stron, ale jego zawarcie może być dla Grupy INC istotne z uwagi na nawiązanie współpracy z podmiotem dysponującym licznym portfolio projektów z branży gier komputerowych, które mogą być przedmiotem upubliczniania w obrocie zorganizowanym i pozyskiwania kapitału w drodze ofert prywatnych i publicznych przeprowadzanych za pośrednictwem Domu Maklerskiego INC na rynku polskim i rumuńskim.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-27 Paweł Śliwiński Prezes Zarządu Paweł Śliwiński
2020-03-27 Sebastian Huczek Wiceprezes Zarządu Sebastian Huczek
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.