III Międzynarodowe Targi i Konferencja w Moszczenicy za nami

2022-09-29 16:45
publikacja
2022-09-29 16:45

4 września 2022 r. w Moszczenicy odbyły się III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z OZE. 

Do udziału zgłosili się przedsiębiorcy z całego regionu łódzkiego, którzy byli zainteresowani zdobywaniem nowych kontaktów i rynków zbytu za granicą w obszarach wchodzących w RIS Łódzkiego. Targom towarzyszyła III Międzynarodowa Konferencja „IT i innowacje”, którą zorganizowano w Moszczenickich Terenach Inwestycyjnych. Prezentacja korzyści z wdrożenia systemów EZD oraz działań Lokalnego Centrum Kompetencji w Moszczenicy, prezentacja synergii między EZD PUW i EZD RP, warsztaty „Jak elektronicznie zarządzać dokumentacją”, „Audyty bezpieczeństwa IT”, to tylko niektóre z wystąpień prowadzonych przez znamienitych prelegentów – reprezentantów NASK, LCK oraz specjalistów branży IT, w tym związanych z nowymi technologiami OZE.

– Od wielu lat podejmujemy odważne decyzje sprzyjające rozwojowi naszej gminy. Pomimo jej rolniczego charakteru chcemy wspierać przedsiębiorczość, promować innowacje i nowe technologie IT i OZE. Zapraszamy na kolejną edycję już za rok – powiedział wójt gminy Marceli Piekarek.

Źródło:Materiał partnera
Tanie konto dla firmy z lokatą. Najlepsze oferty dla przedsiębiorców

Tanie konto dla firmy z lokatą. Najlepsze oferty dla przedsiębiorców

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki