IIF inwestuje w medigo.pl

Portal medyczny Medigo razem z IIF chce stworzyć miejsce internetowej obsługi pacjenta, gdzie można skontaktować się z lekarzem, przedstawić swoje dolegliwości, zarejestrować na wizytę i zakupić przepisane lekarstwa. Inwestycja realizowana jest z udziałem Medi-Press, lidera na polskim rynku wydawnictw medycznych.
Inwestycja IIF w Medigo to kolejny znak na to, że Internet obejmuje coraz więcej dziedzin naszego życia, w tym zdrowie i medycynę. Medigo oferuje teraz największą na rynku ilość porad i specjalistycznych artykułów, bazującą na kilkunastu tytułach wydawnictwa Medi-Press. Portal odwiedza miesięcznie 460 tysięcy użytkowników (real users).

Medigo zaoferuje wkrótce możliwość konsultacji z lekarzem, któremu przez mail lub czat będzie można opisać swoje objawy lub zasięgnąć dodatkowej opinii. Użytkownicy będą mogli zlokalizować najbliższą przychodnię i zapisać się do niej na wizytę. Dzięki społeczności pacjentów, na forach i listach dyskusyjnych, będzie możliwa ocena i rekomendacja lekarzy, przychodni oraz szpitali. Będzie można sprawdzić jaką opinię ma szpital, czy lekarz, do którego właśnie wybieramy się na konsultację.

Medigo stanie się miejscem kompleksowej obsługi pacjenta w Internecie. Oprócz porad lekarskich i rezerwowania wizyt będzie tu można znaleźć sklep medyczny. 

IIF jest jednym z nielicznych funduszy, które nie zaprzestały inwestycji i który konsekwentnie buduje silne portfolio spółek. Niezależnie od koniunktury rynkowej ma własne środki, które może inwestować. Dzięki udanemu wyjściu z projektu nieruchomościowego, w połowie roku, może bez ograniczeń realizować swoje zamierzenia i plany inwestycyjne. Medigo to piąta z kolei, po Monetto, Wroom, Scool.ro i meble.pl, inwestycja IIF S.A. realizowana w ramach funduszu kapitału zalążkowego IIF Seed Fund.

/ IIF S.A.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Romario

Poza monetto to te inwestycje dla mnie są takie średnie... no ale może coś z tego będzie :) W każdym razie wypada życzyć powodzenia...

!
Polecane
Najnowsze
Popularne