Hołownia: Piotr Kuczyński będzie koordynatorem zespołu moich doradców gospodarczych

Piotr Kuczyński będzie koordynatorem zespołu moich doradców gospodarczych - poinformował w sobotę Szymon Hołownia, który zamierza wystartować w wyborach prezydenckich. Jestem dumny, że mogę z nim współpracować - dodał.

(fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu)

O współpracy z Piotrem Kuczyńskim Hołownia poinformował we wpisie na Facebooku.

"Najczęściej zadawane pytanie na mój temat: kto stoi za Szymonem Hołownią? Odpowiadam. Jest nas wielu. Dziś przedstawiam Wam Piotra Kuczyńskiego. O pieniądzach, budżetach i finansach wie on wszystko. Państwo solidarnego dobrobytu, stabilnych warunków dla gospodarki, mądrego zarządzania wspólną kasą tak, by nie przejeść wszystkiego dziś i zostawić coś dla naszych dzieci - koordynowany przez niego zespół moich doradców gospodarczych dowiedzie, że to może się wreszcie stać, że to może się udać" - napisał Hołownia, dodając, że kolejne karty odsłoni w przyszłym tygodniu.

Piotr Kuczyński to znany analityk rynkowy, który od 12 lat komentuje bieżące wydarzenia rynkowe dla Bankier.pl w cotygodniowych podsumowaniach emitowanych na żywo, co piątek. W trakcie swojej kariery był m.in. głównym analitykiem Domu Inwestycyjnego Xelion, którą to posadę miał stracić, jak mówił, za wywiad jakiego udzielił portalowi Business Insider. Mówił w nim, że rządowy plan zmian w OFE jest „bardzo cwany”, bo „dla emeryta jest to rozwiązanie neutralne. Dla budżetu doskonałe. Dla giełdy dramatyczne.” (PAP)

reb/ wj/

Źródło: Bankier24

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 3 lejdi

Jest ok. Frank jak najbardziej pasuje do Szymona Pobożnego. Czekamy na kolejnych klaunów-celebrytów w składzie ekipy sztabu wybiórczego. Ostatnio polskie kabarety poschodziły na psy, więc to świetne posuniecie pod publikę z poczuciem humoru.

! Odpowiedz
38 73 passenger

Na Ukrainie się udało doprowadzić na urząd prezydenta telewizyjnego błazna, to próbują i u nas.
Wystarczy ładny wygląd, gładka gadka i program skrojony na potrzeby większości społeczeństwa. Program ustali się w trakcie badań sondażowych, a potem i tak będzie się robić swoje.
W TVNie puści sie dobre sondaże, zrobi kilka wywiadów i spotów...

Ja bym tylko chciał wiedzieć, kto płaci za kampanię tego Hołowni? Raczej TVN sam z siebie kandydata nie wystawił. Zeleńskiego sponsorował Ihor Kołomyjski, ukraiński oligarcha żydowskiego pochodzenia.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 6 londonern

Male sprostowanie - blazna juz mamy. Holownia dostanie jakies 5% glosow i sie skonczy rumakowanie.
No ale niech sie dziaciak pobawi.

! Odpowiedz
35 88 kris74keh

Wszystkie ręce na pokład.Chodzi o to, żeby pan prezydent Andrzej Duda nie wygrał w pierwszej rundzie.Jestem pewnien , że przy jakiejkolwiek debacie kandydatów wszyscy naskoczą na obecnego prezydenta.Potem przed drugą turą przegrani poproszą o głosowanie na panią Kidawę.

! Odpowiedz
80 69 jkendy

Pan Duda nie powinien wygrać w żadnej turze bo to jest przykład patologi realizującej zlecenia dziadka nie internowanego. Po co nam prezydent, który tylko krzyczy i podpisuje wszystko co mu dają.

! Odpowiedz
17 61 pkc

no to katastrofa, na szczęście nowoczesny katolik z TVN nie ma szans

! Odpowiedz
9 54 nostsherlock

Czyli teraz Hołownia będzie wiecznie czekał na FED... :D

! Odpowiedz
45 68 grzegorzkubik

Mało informacji o tym panu w internecie. Czy ten Pan kupił choć jedną akcję na giełdzie czy inwestował na forexie. U nas też mówi się Balcerowiczu a prawda jest taka, że jakby dziś prezes NBP podniósł tak wysoko stopy procentowe jak Balcerowicz to na drugi dzień miałby przedsiębiorców pod domem z widłami i byłby to największy protest w Polsce po 1989 roku. nie jakieś tam śmieszne KOD-y czy czarne marsze. Ludzie staliby z bronią w ręku a Balcerowicz musiałby wychodzić kombinezonie kuloodpornym. To Wam piszę byście uświadomili sobie czym była reforma Balcerowicza. Upadek Unitry, FSO, FSM, Hut, kopalni to jego zasługa. To że dziś mamy w Polsce głownie markety, stacje paliw i parę korporacji to niestety zasługa Balcerowicza i jego wiernych popleczników. ŻYJEMY W KRAJU GDZIE NAJWIĘCEJ DORABIAJĄ SIĘ URZĘDNICY, SZEFOWIE PODUPADAJĄCYCH SPÓŁEK TAKICH JAK JSW. w LATACH 2007 -2011 CUDNY PREMIERO DONALD TUSK ZLIKWIDOWAŁ DWIE STOCZNIE BYŚMY TAKŻE W GDAŃSKU I SZCZECINIE MIELI SAME MARKETY I STACJE PALIW. Ja wam na PO zagłosuje ja wam zagłosuje. Jak będzie trzeba zagłosować za utylizacją tego byty to jak najbardziej. Pseudoekonomiści, pseudoporawnicy. Indolenci we wszystkich dziedzinach życia.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
62 51 xxpp

Same kłamstwa i bzdury. Stopy trzeba było podnieść z powodu katastrofalnej inflacji. Upadły firmy, które nie miały dobrego produktu.
"Upadek Unitry, FSO, FSM, Hut, kopalni to jego zasługa."
-unitra nie była w stanie konkurować z zachodnimi produktami po otwarciu rynku i urealnieniu wartości dolara. Ludzie woleli sprzęt SONY o Diory i Kasprzaka - dziwne, prawda?
- FSO upadło wiele lat później z powodu związków zawodowych, źle wybrano inwestora.
FSM to Fiat i działa do dziś.
- Hut i kopalni nie skomentuję nawet. Polska wpakowała tam setki miliardów, w błoto.

Tusk nie zlikwidował stoczni. Ich produkcja była nieopłacalna. Ile jako państwo mieliśmy jeszcze do tego dopłacać? PIS rządzi ponad 4 lata mieli budować promy, statki. No i co? Totalne kłamstwo. Morawiecki przybił stępkę (która nawet nie była częścią statku) a do didziaj nie ma nawet projektu.
Smutne jest to, ze takie brednie dostają plusy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
17 26 passenger odpowiada xxpp

"Po otwarciu rynku", no właśnie, to może nie trzeba było otwierać rynku w ten sposób???

! Odpowiedz
30 15 xxpp odpowiada passenger

Jasne. Powinien być podatek 1000% na zachodnei produkty.

! Odpowiedz
7 18 philo128 odpowiada xxpp

ej platfusie - przemysł ciężki wymaga osłony państwa w czasie recesji a w szczególności w dzisiejszych czasach gdy częste recesje nie są wynikiem żadnych mechanizmów rynkowych tylko machlojek wielkich finansów. Balcerek zmarnował wysiłek wielu pokoleń, wystawił nasza gospodarkę na zniszczenie bo tak nakazywał konsensus waszyngtoński. Chińczycy byli w tej samej sytuacji i nie narobili takich głupot jak ten twój guru. Podobnie Tusk dał ciała jak trzeba było wesprzeć Stocznię w Szczecinie. Byłem tam wtedy, miałem znajomych którzy stracili pracę. Rząd Tuska nawet nie zadbał o zapewnienie ochrony takiem strategicznemu zakładowi. Rozkradziono wyposażenie, sprzęt, bibliotekę w czasie gdy Tusk opowiadał o tajemniczym inwestorze. Dokładnie jak w latach 90-tych...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 36 carlito1

Frank znowu w akcji...:)

! Odpowiedz
0 3 pkc

https://www.youtube.com/watch?v=oArmF0jXkXw

! Odpowiedz
14 55 pakamera

nie wiem kto się kryje pod jkendy,ale sądząc po wpisach,to z pewnością lewacki trol

! Odpowiedz
36 10 jkendy

nie bardziej lewacki niż ultralewicowy i populistyczny pis.

! Odpowiedz
67 31 jkendy

Nie wiem kto to Pan Hołownia, ale wiem jedno, że na pewno jest lepszy niż bieżący prezydent.

! Odpowiedz
58 28 blesso

Niewiele trzeba by być lepszym prezydentem od dzisiejszego nam panującego . Hołownia nie wygra ale klasą, kulturą i inteligencją przewyższa Dudę o głowę. Jaki naród taki prezydent. Disco-polo rządzi - nie tylko na scenie i muzyce ale i w polityce.

! Odpowiedz
15 27 silvio_gesell

Hołownia powinien zająć się giełdą, a Kuczyński odprawiać nabożeństwa. Wtedy to zagłosuję na nich.

! Odpowiedz
15 36 andybrandy

No to bankructwo gwarantowane.

! Odpowiedz
16 43 33karol33

Mam nieodparte wrażenie, że do siebie pasują. Dobrze leją wodę. Ciepłą wodę z kranu.

! Odpowiedz
53 21 xxpp

Zadziwiający ruch. Pana Piotra uważałem za rozsądnego lewicowca. Hołownia to z kolei betonowy katolik, któremu księża nie chcą udzielać komunii, bo jest za mało betonowy

. Poza tym wszyscy będą wyciągać aferę WGI. Wiem, ze to bezzasadne, ale polityka to bagno i zawsze coś można wrzucić w wentylator.
Nie rozumiem tej decyzji.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
12 47 henk54

Hołownia to dla mnie porażka, taki antykatolicki katolik. A pan Kuczyński... No cóż... Jak na lewicowca jest całkiem umiarkowany i wiele argumentów do niego dociera. Na lewicy to pewnie jeden z lepszych kandydatów. Bo pozostali tam to kompletne maniaki. Lepszy byłby oczywiście Gwiazdowski albo Sadowski : -)

! Odpowiedz
61 20 jag63

Panie Piotrze Kuczyński.
Niech Pan nie idzie tą drogą.

Wchodzi Pan na pole minowe.
Hołownia, to kandydat episkopatu.

! Odpowiedz
30 3 xxpp

Nie episkopatu, sa inne organizacje wewnątrz kościoła. potężne.

! Odpowiedz
43 12 jag63 odpowiada xxpp

Tak, tak, zgoda.
To kandydat kościoła najpodlejszego autoramentu.

Wilk w owczej skórze.
Diabeł w ornat ubrany.

Niech Pan Kuczyński się jeszcze dobrze zastanowi.

! Odpowiedz
13 108 dean08

W takim razie proszę jako czytelnik o nie zamieszczanie opinii tego eksperta na czas kampanii wyborczej bo może to sugerować popieranie przez bankier konkretnego kandydata na Prezydenta RP.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil