REKLAMA

Henryk Smolarz prezesem KRUS

2008-10-10 18:58
publikacja
2008-10-10 18:58
10.10.Warszawa (PAP) - Premier Donald Tusk powołał na stanowisko prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) Henryka Smolarza - poinformowało w piątek PAP biuro prasowe ministerstwa rolnictwa.

Smolarz dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa Agencji Rynku Rolnego.

Na stanowisku szefa KRUS Smolarz zastąpił Romana Kwaśnickiego, który został zdymisjonowany we wrześniu tego roku. Powodem odwołania były zarzuty wobec prezesa o nepotyzm i nadużycia.

39-letni Smolarz był posłem na Sejm RP V kadencji z ramienia PSL. Był też wójtem gminy Niemce oraz zastępcą Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych. Ukończył Akademię Rolniczą w Lublinie. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. (PAP)

awy/ pad/ gma/

Źródło:PAP
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~XYZ
Naczytałeś się chłopie (babo) jakiś pierdół w "der Dziennik" lub "der Fakty" i wypisujesz pierdoły. Sam się powinieneś rozliczyć , bo pewno jesteś jakimś byłym sb - cem lub ub-owcem.
~irek
A TY JESTEś IDIOTą NIE MASZ POJęCIA A PYSZCZYSZ WSZYSCY DRą JAPY żEBY DO ZUSU ,A ZUS TO NIE DOSTAJE DOTACJI Z PAńSTWA I SIEDZA W JAKICH BUDYNKACH TEGO NIKT NIE WIDZI
~Jakub
Pewnie, dowalić rolnikom zus i ciekawe z czego mają płacić.
~xxx
To świetna wiadomość - dla Smolarza oczywiście. KRUS to jest skurwysyństwo w czystej formie i należy go zlikwidować a odpowiedzialnych rozliczyć.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki