REKLAMA

H4F: Podpisanie dwóch umów na świadczenie usług Autoryzowanego Doradcy

2021-01-04 15:58
publikacja
2021-01-04 15:58
Zarząd Hub4Fintech S.A. z siedzibą w Poznaniu (dalej „Spółka”) informuje, iż w dniu 4 stycznia 2021 r. podpisał ze spółką Beskidzkie Biuro Consultingowe sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (dalej „BBC”) dwie umowy, tj.:

- umowę, mocą której BBC świadczyć będzie na rzecz Spółki usługi Autoryzowanego Doradcy, których celem jest współdziałanie ze Spółką w zakresie wypełniania przez Spółkę obowiązków informacyjnych określonych w Regulaminie Alternatywnego Systemu Obrotu, Rozporządzeniu w sprawie nadużyć na rynku (Rozporządzeniu MAR) oraz monitorowanie prawidłowości wypełniania przez Spółkę tych obowiązków, a także bieżące doradzanie Spółce w zakresie dotyczącym funkcjonowania jej instrumentów finansowych na rynku NewConnect. Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia;

- umowę, mocą której BBC świadczyć będzie na rzecz Spółki usługi Autoryzowanego Doradcy, których celem jest wprowadzenie akcji serii B Spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynek NewConnect. Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki