REKLAMA

H4F: Incydentalne naruszenie Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect

2020-10-26 14:24
publikacja
2020-10-26 14:24
W związku z pkt 16a "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect" Zarząd Hub4Fintech S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Emitent") informuje o incydentalnym naruszeniu przez Emitenta obowiązków informacyjnych określonych w Załączniku nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ("ASO") w zakresie nieprzekazania w odpowiednim terminie raportu z informacjami o zakończonej subskrypcji akcji serii B, wymaganego zgodnie z § 4 pkt. 1) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

Zarząd Emitenta wyjaśnia, iż przyczyną nieprzekazania w terminie, tj. w terminie dwóch tygodni od zakończenia subskrypcji akcji serii B stosownego raportu była duża ilość danych do opracowania po otrzymaniu formularzy zapisów na akcje serii B. Zaistniała sytuacja miała charakter incydentalny, a stosowne informacje dotyczące zakończonej subskrypcji akcji serii B zostały opublikowane raportem bieżącym EBI nr 30/2020.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”

Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki