H&M otwiera odzieżowy dyskont. "Raj dla szukających okazji i stylu"

H&M zapowiedział otwarcie dyskontu odzieżowego, w którym będzie sprzedawał ubrania własne oraz marek z rodziny Hennes & Mauritz - Monki, & Other Stories i COS. Ceny mają być znacznie niższe, oferta nie będzie uzależniona od sezonu i zostanie skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. 

(fot. Raysonho @ Open Grid Scheduler / Grid Engine / Wikimedia Commons)

Jak czytamy w informacji prasowej H&M, Afaund dyskont odzieżowy marki, będzie "rajem dla szukających okazji i stylu". Firma zapewnia, że Afound zaprezentuje starannie wyselekcjonowany asortyment szwedzkich i międzynarodowych marek, a w sprzedaży będą również limitowane produkty znanych marek po atrakcyjnych cenach. 

- Widzimy duży potencjał dla Afound i oczekujemy wprowadzenia go na rynek dla naszych odbiorców w Szwecji w 2018 roku. Afound dba zarówno o jakość produktów, jak i ich różnorodność. Oferując stylowe inspiracje, dobre jakościowo marki i poczucie naprawdę dobrej transakcji, Afound wprowadza dla klientów nową formę doświadczenia pozacenowego -  mówi Fredrik Svartling, dyrektor zarządzający firmy Afound.

Ostatnie wyniki finansowe H&M-u nie zachwycają - całkowita sprzedaż spadła w lutym o 1 proc. i to najgorszy wynik spółki od czterech lat. Dane o sprzedaży od razu znalazły odzwierciedlenie na giełdzie. W Sztokholmie po publikacji wyników H&M stracił 5,1 proc.

WSZ

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
6 14 rekin1986

H&M czy haruj i milcz znam 2 osoby co w tych sklepach pracowały to dużo lepsza praca w marketach za kasą w tych sklepach w ciągu 1 dnia można zrobić kilometrów , że licho braknie do maratonu

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne