REKLAMA

Grupa INC wprowadzi 2 spółki z grupy PlayWay na NewConnect

2020-03-13 10:16
publikacja
2020-03-13 10:16

Grupa INC rozpoczęła współpracę z dwoma kolejnymi spółkami z grupy PlayWay – Detalion Games oraz Madmind Studio i będzie odpowiadać za przeprowadzenie procesu pozyskania finansowania oraz wprowadzenie tych producentów gier na NewConnect. Obecnie INC realizuje 11 projektów wprowadzenia spółek na warszawską giełdę - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

fot. Marek Wiśniewski / / Puls Biznesu

"Pomimo niekorzystnej sytuacji rynkowej związanej z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie, nasz pipeline projektów rośnie. Wierzymy, że przy stabilizacji sytuacji i poprawie nastrojów rynkowych będziemy je sprawnie realizować. W szczególności jesteśmy aktywni w obszarze spółek z tzw. nowej ekonomii. Branża gamingowa jest jedną z ważniejszych części tego rynku. Osiąga w Polsce zauważalne sukcesy i jest uważnie obserwowana przez inwestorów" - powiedział cytowany w komunikacie prezes INC Paweł Śliwiński.

Madmind Studio to producent horrorów. Największą dotychczasową produkcją studia jest gra Agony z gatunku horror survival. Danton Games to reaktywacja studia znanego m.in. z serii Shizm oraz gry Sentinel: Strażnik Grobowca. Detalion Game planuje pozyskać finansowania poprzez kampanię crowdinvestingową na CrowdConnect. pl

Obecnie Grupa INC realizuje 11 projektów wprowadzenia spółek na warszawską giełdę. W I półroczu 2020 r. chce przeprowadzić procesy oferowania papierów wartościowych dla 12 klientów, a ich oczekiwana wartość to łącznie ponad 20 mln zł.

Spółka podała, że trwają również zaawansowane rozmowy z kolejnymi podmiotami planującymi pozyskanie finansowania lub debiut na GPW. (PAP Biznes)

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki