REKLAMA

Gra "Gas Station Simulator" sprzedała się w liczbie 71 tys. sztuk w 72 godziny po premierze

2021-09-18 21:48
publikacja
2021-09-18 21:48
Gra "Gas Station Simulator" sprzedała się w liczbie 71 tys. sztuk w 72 godziny po premierze
Gra "Gas Station Simulator" sprzedała się w liczbie 71 tys. sztuk w 72 godziny po premierze
/ Movie Games

Wyprodukowana przez Drago Entertaiment, a wydana przez Movie Games, gra "Gas Station Simulator" została sprzedana w liczbie około 71 tys. sztuk w ciągu 72 godzin od swojej premiery na platformie Steam - poinformowało Drago Entertaiment w komunikacie.

Gra znalazła się na 1 miejscu tzw. Global Top Seller platformy Steam oraz spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym oceną na poziomie 83 proc.

Wcześniej Drago Entertaiment informowało, że szacowane na 450 tys. zł koszty symulatora stacji benzynowej zwróciły się w półtorej godziny od premiery.

Globalna premiera tytułu odbyła się 15 września. Na rynku chińskim gra jest wspierana przez lokalnego wydawcę Heartbeat Interactive Entertainment, odpowiedzialnego za wydanie i marketing.

Gas Station Simulator to gra, w której gracze odnawiają i rozbudują zniszczoną stację benzynową. Zajmują się renowacją i zagospodarowaniem samego budynku stacji, dojazdu do niej, jak również i terenu wokół. Gracze mają za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
vonmisses
Dobre. Poddaje pomysły na kolejne gry - odstawiacz wózków sklepowych z parkingu w Kaufladzie, inkasent na bramkach na autostradzie, pracownik magazynu w Amazon'ie itd.
stvoreku
Takie żarty pokazują elementarny brak wiedzy o rynku. Patrzmy chociażby na gry z ogromnym sukcesem, the Sims, Minecraft - symulatory symulatorów. Świetne jest też papers please które jest symulatorem pracownika budki na granicy. Na najprostszym pomyśle fabuły powstają najciekawsze produkcje, bo są najmniej Takie żarty pokazują elementarny brak wiedzy o rynku. Patrzmy chociażby na gry z ogromnym sukcesem, the Sims, Minecraft - symulatory symulatorów. Świetne jest też papers please które jest symulatorem pracownika budki na granicy. Na najprostszym pomyśle fabuły powstają najciekawsze produkcje, bo są najmniej obciążone.
vonmisses odpowiada stvoreku
Nie no. Ja się cieszę, że nasi taką grę zrobili :) I wiem plus minus w co tam się gra obecnie, bo mam mocno nastoletnie dzieci. Tak mnie to tylko ciekawi i frapuje. Kiedyś pamiętam jak pierwsze SIMsy wyszły, ile było przeżywania w temacie symulacji w sumie zwykłego życia (choć ja to stary jestem na tyle, że pamiętam Nie no. Ja się cieszę, że nasi taką grę zrobili :) I wiem plus minus w co tam się gra obecnie, bo mam mocno nastoletnie dzieci. Tak mnie to tylko ciekawi i frapuje. Kiedyś pamiętam jak pierwsze SIMsy wyszły, ile było przeżywania w temacie symulacji w sumie zwykłego życia (choć ja to stary jestem na tyle, że pamiętam już taką symulację życia w domu z C64 - nie pomnę w tej chwili tytułu).
stvoreku odpowiada vonmisses
Z wymienionych pomysłów odstawiacz wózków brzmi nieźle - wóżki są bardzo mało zwrotne, więc gra mocno zręcznościowa w konkurencji z menelami próbującymi odstawić, prowadzeniem 10 wózków na raz etc... na telefony jako zręcznościówka mogłoby być super.
mimer
Brawo! Takich wiadomości więcej proszę :)

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki