REKLAMA

Górnicy ze Śląska wyjechali do Warszawy

2014-10-01 04:33
publikacja
2014-10-01 04:33
fot. Maciej Jarzębiński / FORUM / FORUM

Górnicy ze Śląska wyjechali nad ranem do Warszawy. Ma ich przybyć do stolicy dwa tysiące. Będą słuchać przemówienia programowego nowej premier.

Decyzja o zorganizowaniu manifestacji w dniu expose zapadła półtora tygodnia temu. Początkowo górnicy mieli protestować w związku z sytuacją w branży. Teraz rzecznik Komisji Krajowej WZZ "Sierpień 80" Patryk Kosela mówi, że o proteście nie ma mowy."Przeciwko niczemu nie protestujemy. Dwa tysiące osób będzie przed Sejmem. To bardzo skromna delegacja, bo możemy bez problemu sprowadzić kilkanaście tysięcy górników. Organizujemy publiczne wysłuchanie expose nowej pani premier" - mówi Kosela. Dodaje, że górnicy będą się wsłuchiwać w każde słowo, każde zdanie Ewy Kopacz. Związkowcy liczą, że Ewa Kopacz powie, jak ratować polskie górnictwo.


IAR/PR Katowice/M.Krasińska/wcześniejsze/sk

Źródło:IAR
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~Przedsiębiorca
Dlaczego każdy rzad ulega górnikom :/ ? przywileje , emerytalne, 13-stki , deputaty węglowe a wszystko to musi finansować szary polak.
~tawariszcz
pazdrawliajem borcaw za russkij mir, uraaaa!
~sebek
koniec z finansowaniem nierentownych kopalni. dlaczego rząd rozdaje nasze pieniądze tylko górnikom?pracuję w prywatnej firmie i też rządam gwarancji zatrudnieni!dlaczego w tym kraju są równi i równiejsi?
~oburzony
słoiki łączcie się brać pały i wygonić nornice zwane górnikami ze stolicy ten chłam niech wraca do swoich nor zwanych familoki ślunsk to patologia.
~trg
Mam dosyc gorników, co z rolinkami ktorzy przez embargo nie moga sprzedawac swoich produktów. Moga co jedynie wyrzucic te produkty a nie pomaga nikt a co górnicy swiete krowy musza miec zapewniona prace potem emerytyre a jak nie to protestyuja
~arti
mleczarnia z Brzegu upadła bo rzad nie pomogł ,brakowło 4 mil zl- upadła bo to była ekologiczna ostatnia w polsce ,lepiej jesc badziewo z niemiec - promuje tusk ,swinstwo niemieckie ,konserwanty , ,smietane i kefir z dodtkow z Niemiec nie da sie zjesc , a ta była smaczna polska , bez konserwantow ,upadla nikt nie pomogl ,jeszcze mleczarnia z Brzegu upadła bo rzad nie pomogł ,brakowło 4 mil zl- upadła bo to była ekologiczna ostatnia w polsce ,lepiej jesc badziewo z niemiec - promuje tusk ,swinstwo niemieckie ,konserwanty , ,smietane i kefir z dodtkow z Niemiec nie da sie zjesc , a ta była smaczna polska , bez konserwantow ,upadla nikt nie pomogl ,jeszcze ja dobili urzedasy ,nie dajac pozwolenie na utworzenie sklepu ,przy zakładzie . a gornikto swieta krowa , 100mil zl znow wpakowaki 13 14 pensje i inne cuda . tak tu sie rzadzi
~bylyPO
To jak nie protestujecie to po chu tam jedziecie? DO ROBOTY, a nie urlopiki sobie płatne urządzać. A potem płacz, że kopalnie Wam zamykają, bo byście wszystko za free chcieli! Komuna się skończyła!
~NTS
Związkowe pasożyty wyssały górniczą dojną krowę do kości, a teraz się złoszczą. Panowie może 15-nastki was uspokoją. Mamy drogi węgiel, którego nikt nie chce kupować, bo do kosztów wydobycia trzeba doliczyć 40 mln na związki zawodowe. (-:

Powiązane: Górnictwo

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki