Gdzie przerwy techniczne w bankach?

Na jakie utrudnienia muszą przygotować się klienci banków w tym tygodniu? W repertuarze wciąż ponadczasowe hity – wyłączona bankowość internetowa oraz problemy z płatnościami mobilnymi.

(fot. lucadp / YAY Foto)

Alior Bank

W piątek 7 grudnia od godz. 23:00 do soboty 8 grudnia do godz. 1:00 system maklerski Alior Banku będzie niedostępny ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska w rozpoczynający się weekend 8-9 grudnia przeprowadzi przerwę systemów informatycznych. Serwisy bankowości elektronicznej CA24 będą wyłączone od godz. 22:00 w sobotę 8 grudnia do godz. 13:00 w niedzielę 9 grudnia. 

Getin Bank

Getin Bank również informuje swoich klientów, że w związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę (7 na 8 grudnia) w godzinach od 23:30 do 08:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. 

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w dniu 7 grudnia od godziny 22:00 do godziny 6:00 w sobotę 8 grudnia nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud w Idea Banku.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek - 9/10 grudnia od 0:00 do 1:00 mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z aplikacji Moje ING mobile, płatności BLIK oraz płatności internetowych Płać z ING.

Niemożliwe będzie wykonanie przelewu z rachunku karty kredytowej oraz aktywowanie kart i nadawanie PIN. 

Santander Bank Polska

W piątek 7 grudnia, od godziny 22:00 Santander Bank Polska rozpocznie prace konserwacyjne w bankowości internetowej i mobilnej. Będą skutkowały utrudnieniami w działaniu BLIK-a oraz przelewów natychmiastowych. Następnie w sobotę, po północy, 8 grudnia wyłączy bankowość internetową i mobilną. Będzie dostępna ponownie dopiero o godzinie 10:00. Podczas przerwy płatności kartowe będą działać, ale salda nie będą aktualizowane.

MG

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne