Popularne foteliki samochodowe z wadą. Ruszyła darmowa naprawa

Kinderkraft, producent popularnych fotelików samochodowych, poinformował klientów o wykrytej wadzie w fotelikach MINK. Uszkodzone foteliki zostaną bezpłatnie sprawdzone i naprawione przez producenta.

(fot. Kinderkraft / )

W fotelikach wadliwy okazał się jeden z elementów mocowania rączki, który może się poluzować, co może stworzyć ryzyko dla bezpieczeństwa dziecka podczas przenoszenia.

Wadę wykryto w modelach Kindekraft MINK o kodach KKFMINKBLK0000, KKFMINKGRY0000, KKFMINKGRM0000, KKFMINKNAV0000, KKFMINKBLK00BS, KKFMINKGRY00BS, KKFMINKGRM00BS i KKFMINKNAV00BS i numerach partii (B) od KK20190314 do KK20190630.

Dzieci jak najdłużej powinny jeździć w odpowiednich fotelikach, tyłem do kierunku jazdy. Sprawdź kilka żelaznych zasad, jak bezpiecznie przewozić dziecko w aucie.Jak prawidłowo przewozić dziecko w aucie?

Klienci, którzy kupili wadliwy fotelik, mogą skorzystać z programu darmowego sprawdzenia i naprawy. Aby zgłosić wadliwy fotelik, należy wypełnić formularz na stronie internetowej producenta.

Numer partii (B) można znaleźć na etykiecie pod fotelikiem. Zaczyna się od „KK2019”. Dane będą potrzebne do weryfikacji, czy fotelik może być uszkodzony.

MKZ

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 4 antek10

Wiedza kto kupował po numerze karty płatniczej. Dlaczego ich nie poinformują w taki sposob?

! Odpowiedz
0 0 nalexon165

Czysto teoretycznie nie wolno przechowywać takich danych zbyt długo, a najlepiej od razu kasować jeśli terminal na to pozwala. Poza tym dochodzi problem przekazywania danych osobowych powiązanych z numerem karty i to już jest koniec tego pomysłu. Pozostaje problem osób płacących gotówką.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne