Forum Finansowe Twoje Pieniądze

W dniach 15-17 października 2009 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się Forum Finansowe Twoje Pieniądze obejmujące : XV Targi „TWOJE PIENIĄDZE”; V Międzynarodowe Targi NUMIZMATYCZNE COIN EXPO; VII SALON FRANCHISINGU; III PROGRAM EDUKACYJNY TWOJE PIENIĄDZE Ceremonia otwarcia targów odbędzie się w dniu 15 października 2009 o godz. 10.00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Forum Finansowe „Twoje Pieniądze” to ekspozycja targowa wraz z III Program Edukacyjnym, przeznaczonym dla klientów rynku finansowego, profesjonalistów i doradców finansowych.

Jest to potężna dawka informacji o rynku bankowym i ubezpieczeniowym, możliwościach inwestowania m.in. w monety obiegowe i kruszce o możliwościach otwarcia własnego biznesu na zasadach franczyzy.

XV Targi „Twoje Pieniądze" to miejsce gdzie będzie można spotkać wybitnych ekonomistów i znawców biznesu. Podczas Konferencji Autorskiej „Twoje Pieniądze”, licznych spotkań, debat publicznych dotyczących obecnych możliwości finansowania rozwoju sektora MSP, wykorzystania funduszy unijnych, planowania finansowego w firmach MSP i gospodarstwach domowych, ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczeń na życie, bezpiecznego kredytu, dostępności kredytów mieszkaniowych i konsumpcyjnych, rządowego programu dopłat do kredytów mieszkaniowych” Rodzina na Swoim” , będzie można bezpośrednio zapytać znanych ekspertów bankowości, ubezpieczeń i giełdy o przyszłość wielkich funduszy i niewielkich prywatnych oszczędności.

Będzie można zapytać jak pozyskiwać fundusze na działalność gospodarczą, porozmawiać o bezpiecznym kredycie, ubezpieczeniach zdrowotnych, ubezpieczeniach na życie oraz o planowaniu finansowym małych i średnich przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych.

Na stoisku Związku Banków Polskich –eksperci Związku Banków Polskich, Biura Informacji Kredytowej, InfoMonitora Biura Informacji Gospodarczej oraz Centrum Informacji Gospodarczej odpowiedzą na pytania; • Co zrobić by uniknąć upadłości? • Jak podnieść efektywność działania firmy w trudnych czasach? • Jak budować swoja pozycje na rynku kredytowym? • Jak umacniać biznesową pozycję na rynku i uzyskać przewagę konkurencyjną? • Jak unikać współpracy z nierzetelnymi płatnikami i skutecznie egzekwować nawet stare długi ( uznane za przedawnione)? • Jak skutecznie egzekwować alimenty? • Jak i dlaczego należy chronić swoje dokumenty tożsamości i jakimi konsekwencjami grozi ich utrata?

Narodowy Bank Polski, honorowy patron imprezy zaprasza na panele dotyczące planów emisyjnych banku, zabezpieczenia polskich banknotów i monet, panel dotyczący promocji obrotu bezgotówkowego i wymiany zużytych lub uszkodzonych polskich znaków pieniężnych.

Podczas spotkań można zapytać się jak i w co inwestować, gdzie ulokować swoje oszczędności. Na targach numizmatycznych Coin Expo spotkają się zarówno pasjonaci rzadkich monet jak i inwestorzy chcący ulokować oszczędności w monetach z cennych kruszców, złotych sztabkach, złotych i srebrnych monetach lokacyjnych; najnowszych emisjach zagranicznych monet kolekcjonerskich

Przyjadą wystawcy z Polski, Austrii, Niemiec, Słowenii, Francji, Holandii, Litwy, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA i Chin - oferta 14 Mennic z całego świata.

Posłuchamy debaty Mennicy Polskiej
„Złoto – pewna inwestycja na niepewny czas”

Jednak, żeby dobrze ulokować swoje pieniądze, trzeba je najpierw…zarobić. Na przykład otwierając własna firmie, wykorzystując do tego znaną markę. Taka metoda, zwana franchisingiem, zyskała w ostatnich latach ogromna popularność. Ci, którzy będą się chcieli dowiedzieć, jak wystartować w takim biznesie, powinni odwiedzić specjalnie temu poświęcone Forum Szkoleniowe.

W tym roku Polskie Forum Finansowe Twoje Pieniądze zostało objęte patronatem honorowym przez Ministra Finansów, Ministra Gospodarki, Narodowy Bank Polski, Mennicę Polską.
Partner Medialny: TVN CNBC Biznes
Patronat Medialny: Bankier.pl; Allegro; Gazeta Bankowa; WP; Polskie Radio Program Pierwszy; Miesięcznik Finansowy Bank

Zapraszamy wszystkich na Forum Finansowe Twoje Pieniądze 15-17 do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
15-17 października 2009
15 i 16 października godz. 10.00 – 17.00
17 października godz. 10.00 -15.00

Bliższych informacji udziela Zarząd Targów Warszawskich S.A tel. /022 / 849 60 06 wew.109
www.twojepieniadze.com.pl;
www.coinexpo.ztw.pl

Pobierz PDF z programem edukacyjnym
Źródło:

Do pobrania

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl