FlixBus wprowadza nowe linie i bilety za 99 groszy

Zbliża się wiosna i urlopy, więc FlixBus wychodzi naprzeciw swoim klientom i otwiera nowe linie, a także oferuje bilety za 99 groszy. Przewoźnik poinformował również o otwarciu kalendarza rezerwacyjnego dla większości połączeń.

(FlixBus)

FlixBus, chcąc ułatwić swoim klientom zaplanowanie majówkowych i wakacyjnych podróży, rozszerzył na swojej stronie internetowej kalendarz rezerwacyjny o daty po 10 kwietnia. Dzięki aktualizacji możemy kupić bilety dużo wcześniej na prawie wszystkie z 60 linii, które obsługuje przewoźnik, również na te sezonowe.

Ponadto FlixBus od 11 kwietnia uruchomi dodatkowe połączenia do 6 nowych miast. Teraz z przewoźnikiem dojedziemy do Piły, Wałcza, Czaplinka, Połczyna-Zdroju, Białogardu i Kołobrzegu. Trasy te objęte są promocją, dzięki której bilety od 11 do 17 kwietnia kupić można za 99 groszy. Trwa ona od wczoraj (12 marca) do wyczerpania puli.

FlixBus wraz z rozbudowaniem siatki połączeń wprowadza nową opcję, która ma ułatwić rezerwację miejsc na połączenia przesiadkowe. Dzięki temu opłata za zabukowanie fotela będzie naliczana tylko raz i będzie to cena droższego miejsca - drugie, tańsze, będzie darmowe.

DU

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
34 17 eagleeye

Nigdy nie jechałem i nie pojadę z Germańskim przewoźnikiem. Tak samo nie pojadę Germańską ARIVA która wozi swoich pasażerów przestarzałym taboren kolejowym jak i autobusowym

! Odpowiedz
1 26 johny11palcow

Ta jasne kiedys był polski bus od czasu kiedy zaczeli sie laczyc i sprzedawac to ceny poszly tak w gore ze pociagiem taniej

! Odpowiedz
9 6 trollmaster

hansbus jest niemiecki. masz odpowiedź.

! Odpowiedz
14 22 wektorwg

Zawsze możesz jechać rowerem

! Odpowiedz
3 10 dziki_losos odpowiada wektorwg

Albo założyć własną firmę transportową.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne