REKLAMA

FinTech Ventures S.A.: Informacje o kluczowych wskaźnikach dotyczących SPOKO.app

2022-05-20 10:50
publikacja
2022-05-20 10:50
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2022
Data sporządzenia: 2022-05-20
Skrócona nazwa emitenta
FinTech Ventures S.A.
Temat
Informacje o kluczowych wskaźnikach dotyczących SPOKO.app
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd FinTech Ventures S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka", "Emitent") niniejszym przekazuje informację o kluczowych wskaźnikach dla aplikacji SPOKO.app będącej własnością PU Group Ltd, której większościowym udziałowcem jest Emitent.
W kwietniu 2022 r. Spółka zrealizowała transakcje o łącznej wartości 18 659 238 PLN. Według danych dotyczących sprzedaży na dzień 30 kwietnia 2022 r., SPOKO.app posiadało 763 745 klientów. Dla porównania, w marcu 2021 roku z aplikacji SPOKO.app korzystało 722 525 klientów. W ciągu miesiąca nastąpił więc przyrost aktywnych użytkowników aplikacji SPOKO.app o około 5,7 proc.
Spółka jest jednym z najszybciej rozwijających się fintechów w Polsce. Głównym jej celem jest zapewnienie korzystnych cenowo oraz wygodnych usług przekazów pieniężnych, z optymalnymi wysokościami prowizji, natychmiastową realizacją oraz przejrzystymi kursami walut.
Spółka podkreśla, że na obecnym etapie priorytetem jest jak najszybsze pozyskiwanie nowych klientów, co wiążę się z koniecznością dalszych inwestycji. Obecnie, dzięki SPOKO.app, przelewy można nadawać z 32 do 120 krajów, w tym do: Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Indii, Kazachstanu, Kirgistanu, Mołdawii, Nigerii, Pakistanu, Rosji, Tadżykistanu, Turcji, Turkmenistanu, Ukrainy i Uzbekistanu.
Spółka wskazuję, że powyższy wzrost został osiągnięty pomimo zerwania współpracy na rynku rosyjskim, a tym samym utraty klientów na obszarze Rosji.
SPOKO.app stale optymalizuje i ulepsza aplikację oraz prowadzi kampanie reklamowe w celu pozyskiwania nowych użytkowników, dzięki czemu zamierza utrzymywać satysfakcjonujące tempo wzrostu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-05-20 Ivan Hanamov Prezes Zarządu Ivan Hanamov
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki