WAŻNE

Fidelity National i Actimize jednoczą siły przeciw oszustwom finansowym

2008-11-03 08:30
publikacja
2008-11-03 08:30
Fidelity National Information Services (FIS), dostawca mikroprocesorów, kart płatniczych i usług obsługi transakcji zawarł strategiczne porozumienie z zajmującym się zabezpieczeniami Actimize.

Firmy planują wspólne stworzenie systemu, zwiększającego poziom bezpieczeństwa w kontaktach biznesowych. Przedsiębiorcy mieliby możliwość dokładnego sprawdzenia podejrzanych działań, mających miejsce w ich firmie, a co za tym idzie uniknąć kosztów, wynikających z oszustw.

System ma być dostępny dla całego rynku finansowego – od najmniejszych firm po wielkie korporacje. Technologia Actimize Risk Case Manager, będąca jego podstawą, jest już od ponad sześciu lat pomyślnie wykorzystywana w wielu światowych przedsiębiorstwach. Według danych Actimize, pozwoliło to na istotne zwiększenie poziomu wykrywalności oszustw finansowych i uniknięcie wielu strat z tego tytułu.

Katarzyna Kowalczyk
Bankier.pl


Artykuł pochodzi z archiwalnego numeru Przeglądu Finansowego Bankier.pl.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje, nowe wywiady oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia ze świata finansów?

Zapisz się na bezpłatną subskrypcję Przeglądu Finansowego Bankier.pl, by w każdy poniedziałek otrzymywać najnowszy numer naszego tygodnika./ Bankier.pl
Źródło:
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki