21,9600 zł
1,01% 0,2200 zł
The Farm 51 Group SA (F51)

Zawarcie umowy na wprowadzenie 505.200 akcji serii A Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect)

Zarząd The Farm 51 Group S.A. z siedzibą w Gliwicach (dalej jako „Spółka”) informuje o zawarciu w dniu dzisiejszym, tj. 22 listopada 2019 roku umowy na wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów War-tościowych w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (rynek NewConnect) 505.200 akcji serii A Spółki z Kancelarią Adwokacką Kramer i Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie.

Akcje będące przedmiotem wprowadzenia, należące do Członków Zarządu Spółki, sta-nowiły przedmiot zabezpieczenia obligacji serii J wyemitowanych przez Spółkę.

Umowa została zawarta w celu wykonania obowiązków wynikających z treści ust.12 pkt 1), 2) oraz 3) Załącznika Nr 5 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informa-cje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New-Connect”.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sys-temu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.