Elżbieta Anders nadzoruje komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w PKO BP

Od maja Elżbieta Anders pełni funkcję dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PKO Banku Polskiego. W zakresie jej obowiązków leży m.in. nadzór nad komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, w tym pracą biura prasowego banku.


Wcześniej wieloletni szef Departamentu Współpracy z Zagranicą i Komunikacji Społecznej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Autorka strategii informacyjno-edukacyjnej oraz nowoczesnego podejścia do relacji zewnętrznych UOKiK. W latach 2002-2006 rzecznik prasowy Urzędu. Była dziennikarka radiowa i prasowa.

Elżbieta Anders ukończyła specjalizację marketing polityczny na Uniwersytecie Warszawskim oraz kanadyjski program MBA oferowany przez Szkołę Główną Handlową oraz Université du Québec à Montréal. W 2009 roku w Katedrze Zarządzania i Finansów SGH został otwarty jej przewód doktorski.

Posiada również wieloletnie doświadczenie w nadzorze właścicielskim. Członek rad nadzorczych spółek związanych z pozyskiwaniem inwestorów oraz mediami. W 2009 roku ekspert narodowy amerykańskiej agencji Federal Trade Commission odpowiedzialnej za ochronę konkurencji i konsumentów w USA./ PKO BP
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj