Ekstrakonto z KREDYT BANKUEkstrakonto z KREDYT BANKU

Kredyt Bank wprowadził nowy ROR o nazwie Ekstrakonto. Oferta skierowana jest do sześciu grup klientów. W zależności od deklarowanych wpłat miesięcznych, można zostać posiadaczem Ekstrakonta: Junior (min. 20 zł); Student (min. 100 zł); "S" (min. 500 zł), kwota ta nie dotyczy jednak emerytów, rencistów i osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę; Profit (wpływy od 1001 do 3000 zł); VIP (od 3001 do 10.000 zł) oraz Elita (powyżej 10.000 zł). Oprocentowanie rachunku Junior i Student wynosi 10,5 proc. w skali roku, natomiast pozostałych - 9,5 proc.

We wszystkich pakietach (poza Juniorem) bank oferuje debet do wysokości zadeklarowanej kwoty wpłaty na rachunek, a okres spłaty wydłużono do 90 dni. Oferta zawiera także usługi Home Banking i Bankofon. Posiadacze telefonów komórkowych mogą otrzymywać informacje o stanie salda za pośrednictwem SMS, w trzech opcjach; po każdej zmianie salda, raz dziennie lub raz w tygodniu.

Bank wystawia karty płatnicze Cirrus, Visa Electron, Visa Charge, a w dwóch ostatnich pakietach możliwe jest otrzymanie karty Diners Club. Nowością jest to, iż Ekstrakonto jest produktem bankowo-ubezpieczeniowym. Wszyscy klienci jako premię otrzymają polisę ubezpieczeniową NNW Agropolisy, w zależności od rodzaju konta na kwotę od 5 do 20 tys. zł.

Po raz pierwszy w Polsce wprowadzono także usługę assistance. Posiadacze kont osobistych Profit, VIP i Elita, będą mogli korzystać z pomocy technicznej (w razie wystąpienia zdarzeń losowych: awarii, kradzieży, uszkodzenia mienia itp.) i medycznej (wizyta lekarza internisty lub dowóz leków). Bank pokryje koszty transportu, lecz za daną usługę będzie musiał zapłacić klient.

Wprowadzając nową ofertę Kredyt Bank chce przyciągnąć nowych klientów, albo przekonać do zmiany posiadaczy Eurokonta Pekao i Superkonta PKO BP.

PRZEMYSŁAW DZIUBŁOWSKI

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,4% I 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% I 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 282,8 zł I 2020
Produkcja przemysłowa rdr 1,1% I 2020

Znajdź profil