REKLAMA

EURO-TAX.PL: Zmiany w składzie Rady Nadzorczej

2021-10-19 12:11
publikacja
2021-10-19 12:11
Zarząd spółki Euro-tax.pl S.A. informuje, iż dnia 19 października 2021 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwały o odwołaniu ze składu Rady Nadzorczej pana Ireneusza Rymaszewskiego i pana Tomasza Zielińskiego oraz powołanie do składu Rady piątej kadencji Pana Grzegorza Mańkowskiego i pana Łukasza Polaka.

Grzegorz Mańkowski, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz studiów magisterskich na kierunku kulturoznawstwo, specjalność amerykanistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2007 z powodzeniem prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą a od 2008 również w ramach spółki cywilnej gdzie w ramach hurtowej wymiany handlowej z partnerami z całej Europy odpowiada za zakupy oraz sprzedaż. Od listopada 2019 zasiada w zarządzie spółki TIMBERGRAF Sp. z o.o.

Łukasz Polak, inwestor, menadżer, przedsiębiorca. Na jego 24 lata stażu zawodowego składają się min: zarządzanie operacyjne (VP) najnowocześniejszym centrum danych w Polsce (Beyond.pl), stworzenie i rozwój polskich struktur międzynarodowej spółki doradczej Expense Reduction Analyst, zarządzanie obszarami: produkcji, sprzedaży, logistyki, zarządzania produktami w ramach Philips Lighting Poland. Ponadto współtworzenie i finansowanie min: HR01 – projekt Platforma Oceny Kompetencji, spółki Demox – pierwszy bezinwazyjny test na wykrywanie Nużeńca, Umano Group – software house skupiony na projektach z obszaru AI. Aktywny inwestycyjnie w obszarach IT w medycynie, sztucznej inteligencji i promocji zdrowego stylu życia.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt 7) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki