0,1590 zł
12,37% 0,0175 zł
Hemp & Wood SA (HMP)

Zawarcie umowy o współpracy z PolKanna Health Sciences Inc.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2019
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
EBC SOLICITORS S.A.
Temat
Zawarcie umowy o współpracy z PolKanna Health Sciences Inc.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Hemp & Wood SA z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, że podpisał umowę o współpracy z kanadyjską firmą doradczą i konsultingową PolKanna Health Sciences Inc. z siedzibą w Vancouver („PolKanna”), której zarząd ma bogatą i udokumentowaną wiedzę oraz doświadczenie na rynku konopi przemysłowych i medycznych w Kanadzie i USA.
Na mocy podpisanej umowy Spółka i PolKanna wyraziły chęć współpracy w pozyskiwaniu partnerów biznesowych w Kanadzie i USA, a także lobbingu, promocji i nawiązywaniu kontaktów z mediami i inwestorami w Kanadzie i USA, w obszarze przemysłu konopnego. PolKanna zobowiązała się do wspierania rozwoju działalności Spółki w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie, zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i możliwościami. Umowa obowiązuje na okres do 31 grudnia 2020 r. Łączna wartość wynagrodzenia należnego PolKanna z tytułu wykonania umowy została ustalona na 250 000 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych).
Jednocześnie PolKanna objęła 2 500 000 (dwa miliony pięćset tysięcy) akcji serii F Spółki, a
Strony zgodziły się na potrącenie ceny emisyjnej akcji objętych przez PolKannę z wynagrodzeniem należnym PolKanna z tytułu realizacji umowy opisanej powyżej.
W opinii Emitenta przyjęte rozwiązanie, w którym partner posiadający bogate i udokumentowane know-how, istotne dla planów rozwojowych Spółki, zobowiązuje się do świadczenia usług na rzecz Spółki, otrzymując wynagrodzenie wyłącznie w formie akcji Spółki, jest korzystne dla Spółka i jej akcjonariuszy, ponieważ w interesie PolKanna leży, aby usługi świadczone przez tę spółkę przyczyniały się do wzrostu wartości Spółki.

PolKanna to kanadyjska firma konsultingowa z branży konopi medycznych i przemysłowych z siedzibą w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Firma doradza w zakresie rozwoju w sektorze konopi. Zespół spółki składa się z odnoszących sukcesy przedsiębiorców oraz najlepszych kanadyjskich ekspertów branży konopnej. Ponadto PolKanna posiada silne strategiczne relacje z rolnikami, przetwórcami i instytucjami finansowymi spełniającymi wymogi kanadyjskiej ustawy Cannabis Act. PolKanna jest przygotowana do prowadzenia programu eksportu / importu konopi przemysłowych i medycznych oraz ekstrakcji i przetwarzania produktów pochodnych.
Celem PolKanna jest przyjęcie i odtworzenie w Polsce najlepszych w swojej klasie doświadczeń z Kanady - najbardziej zaawansowanego i innowacyjnego rynku konopi na świecie - oraz dostarczenie i wdrożenie tego know-how, a także transferu technologii do Polski. Zespół PolKanna może także zapewnić przewagę konkurencyjną na rynku konopi medycznych. Członkowie zespołu PolKanna uczestniczyli w transakcji związanych z konopiami na kwotę przekraczającą ponad 100 milionów CAD.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-28 Eryk Nyckowski Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.