0,1560 zł
19,54% 0,0255 zł
Hemp & Wood SA (HMP)

Powołanie Członka Zarządu

Zarząd Spółki EBC Solicitors Alternatywa Spółka Inwestycyjna Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ("Emitent, Spółka”) informuje, iż w dniu 29 lipca 2019 roku Rada Nadzorcza Spółki powołała Pana Przebysława Borgosza na Członka Zarządu Emitenta.

Nowy Członek Zarządu wzmocni działania Spółki związane z nową strategią rozwoju (Raport ESPI 4/2019). Zgodnie z nowymi założeniami, Spółka zamierza realizować projekty wykorzystujące konopie w produkcji przemysłowej oraz medycznej, a także inwestować w badania i rozwój w obszarze wykorzystania konopi przemysłowych, posiłkując się w miarę możliwości finansowaniem unijnym. W dalszej perspektywie Emitent planuje także kontraktowanie zbiorów konopi oraz ich dystrybucję do celów medycznych oraz przemysłowych w Polsce i za granicą.

W załączeniu Emitent przekazuje życiorys zawodowy nowo powołanego Członka Zarządu. Życiorys zawodowy zostanie opublikowany również na stronie internetowej Spółki pod adresem: http://www.ebcsolicitors.pl

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 7) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect.
Załączniki
20190729_165809_0000121807_0000115184.pdf
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.