0,6000 zł
5,26% 0,0300 zł
e-Kiosk SA (EKS)

Zmiany w Radzie Nadzorczej e-Kiosk S.A.

Zarząd e-Kiosk S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 11.01.2019 roku do Spółki wpłynęły oświadczenia od RUCH S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie, spółki uprawnionej na mocy § 20 ust. 4 Statutu Spółki e-Kiosk S.A. do odwoływania i powoływania Członków Rady Nadzorczej. Na mocy tych oświadczeń wyżej wymieniona spółka na podstawie § 20 ust. 4 Statutu spółki e-Kiosk S.A. odwołała Pana Marka Podstawę z funkcji Członka Rady Nadzorczej, pełniącego funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej e-Kiosk S.A. oraz powołała Pana Piotra Regulskiego na stanowisko Członka Rady Nadzorczej, pełniącego funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej e-Kiosk S.A.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt. 7) Załącznika nr 3 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect”

Pan Piotr Regulski
Członek Zarządu „RUCH” S.A. w restrukturyzacji odpowiedzialny, m.in. za Pion Sprzedaży.
W latach: 2017 – 2018 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa odnośnie między innymi: zarządzania strategicznego, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania sprzedażą i obsługą klienta. Wcześniej przez ponad 10 lat pracował na rzecz spółek z Grupy Impel na różnych stanowiskach kierowniczych: Dyrektor Naczelny, Prezes Zarządu, Wiceprezes Zarządu. W roku 2004 i 2005 sprawował funkcję Wiceprezesa Zarządu MCX Systems Sp. z o.o. odpowiadającego za zarządzanie spółką, opracowywanie i wdrażanie nowych projektów w kraju i zagranicą.
Absolwent Akademii Ekonomicznego im. O. Langego we Wrocławiu. Ukończył studium podyplomowe „Akademii Psychologii Przywództwa” organizowane przez Warszawską Szkołę Biznesu i wiele innych szkoleń.
W nawiązaniu do § 10 pkt 20) lit. g) Załącznika Nr 1 do Regulaminu ASO - pełni funkcję Członka Zarządu spółki „RUCH” S.A. z siedzibą w Warszawie, nie prowadzi innej działalności, która byłaby działalnością konkurencyjną w stosunku do działalności e-Kiosk S.A., nie uczestniczy w innej spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników prowadzonym na podstawie przepisów ustawy o KRS.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

Brak wydarzeń
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.