Donald Trump ogłosił swoje hasło wyborcze na wybory w 2020 roku

Choć do wyborów prezydenckich w USA jeszcze ponad dwa i pół roku Donald Trump już ujawnił hasło swojej kolejnej kampanii. Podczas wiecu w Pensylwanii prezydent USA poinformował, że będzie ono brzmiało "Utrzymać wielkość Ameryki". Donald Trump chwalił się swoimi sukcesami gospodarczymi i w polityce zagranicznej.

Donald Trump wystąpił na wiecu wyborczym w Pensylwanii by wesprzeć kandydata partii republikańskiej do Kongresu. Chwalił się obniżeniem podatków, niskim bezrobociem i wzrostami na giełdzie. Za dwa i pół roku nie będę mógł użyć poprzedniego hasła wyborczego "Przywrócić wielkość Ameryce" ponieważ już to osiągnąłem - mówił Donald Trump do tysięcy zwolenników, z których wielu miało na głowach czerwone bejsbolówki z napisem Make America Great Again.

Prezydent USA dodał, że nawet gdyby już nic więcej nie zrobił do końca kadencji to i tak odniósł wielki sukces. Więc nasz nowy slogan gdy zaczniemy kolejną kampanię będzie brzmiał Utrzymać wielkość Ameryki. Wykrzyknik - powiedział prezydent USA. Donald Trump odniósł się też do zarzutów, że nie zachowuje się prezydencko. Jak powiedział, byłoby to bardzo nudne. Prezydent USA mówił też o planowanym spotkaniu z przywódca Korei Północnej Kim Dzong Unem. Według Donalda Trumpa spotkanie może zakończyć się fiaskiem ale może też przynieść najwspanialsze porozumienie dla świata.

Informacyjna Agencja radiowa / IAR / Marek Wałkuski / Waszyngton/sk

Źródło: IAR
Ludzie:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 open_mind

Jakby nie patrzeć to rynki USA i reszty świata jak nigdy w swej historii wprost fenomenalnie się napędzają i notują ogromne wzrosty. To już jest nie do zatrzymania!. To taka nowożytna puszka pandory. Z tą różnicą że znajduje się w niej szczęście finansowe a na samym dnie nieustająca euforia. Tak - wygląda jak filozoficzny kamień finansowy został wynaleziony. Jak dodamy jeszcze że każdy może obecnie wejść w posiadanie czego pragnie, podpisując odpowiedni cyrograf bankowy, to tylko brakuje aby zlikwidować Rosję i mamy upragniony raj na ziemi. Wreszcie!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
11 12 talmud

nowy slogan brzmi KEEP AMERICA GREAT - ktorego nie mozna doslownie tylumaczyc na polski

dla komunistow II kadencja D.J. Trumpa to wielki problem

p.s ajgoj jakie ty masz pojecie o "wielkosci" ? tobie placa od "wpisu" a nie merytoryki

! Odpowiedz
9 8 ajwaj

nie ogarniesz, temat trudny dla IQ > 69
moze portal o gotowaniu jajecznicy bedzie przystepniejszy :)

! Odpowiedz
13 14 ajwaj

Pojecie "wielkosci" jest relatywne, szerokie..
Nie da sie nie widziec olbrzymich sukcesów ekonom., polit. prez. USA Trumpa - cenzurowanych, blokowanych przez "wolne media" od deep state-devil state. Dotyczy tez "suszenia bagna" USA (kamp.wyb.)

Robi co obiecal - a co w ostatnich dziesieciolecjiach sciemy budzi szok, panike odchodzacego w nieslawie, wlasnie pokonanego New World Order systemu

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 7 bmiara

Ciekawe, kto przetłumaczył " Make America Great Again" na ""Utrzymać wielkość Ameryki"...

! Odpowiedz
7 11 ajwaj

"oni" :)

! Odpowiedz