Do którego banku nie zalogujesz się w ten weekend?

Weekend oznacza dla klientów banków ograniczenia w działaniu usług finansowych. W nadchodzących dniach problemy z działaniem bankomatów, kart płatniczych i systemów bankowości internetowej będą mieli użytkownicy następujących banków.

(fot. lucadp / YAY Foto)

Bank Pekao

W Banku Pekao zapowiedziano prace serwisowe, które potrwają od 1 marca (piątek) 2019 roku od godz. 23:00 do 3 marca (niedziela) do godziny 18:00. W tym czasie mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler. 

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę (2-3 marca) od godz. 0:00 do godz. 4:00 prace serwisowe dotkną także platformę internetową ING Banku Śląskiego – Moje ING. W tym czasie mogą pojawić się problemy z dostępem do: 

  • bankomatów i wpłatomatów,
  • systemu bankowości internetowej Moje ING (w tym Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile,
  • systemu bankowości internetowej ING Business oraz jego wersji mobilnej,
  • płatności BLIK,  
  • przelewów ekspresowych,
  • płatności internetowych za pomocą Płać z ING,
  • płatności kartami płatniczymi.

Dodatkowo w sobotę 2 marca o godzinie 14:00 ING Bank Śląski wyłączy możliwość wykonywania operacji księgowych w trybie online: przelewy wewnętrzne, tj. pomiędzy rachunkami w ING Banku Śląskim, przyjęte do realizacji po godz. 14:00, będą realizowane tego samego dnia, natomiast zostaną zaksięgowane w poniedziałek 4 marca. Przelewy zewnętrzne przyjęte do realizacji po godz. 14:00 zostaną zrealizowane w poniedziałek 4 marca. W sobotę 2 marca od 14:00 nie będzie też możliwości natychmiastowego rozliczania wymiany walut w Kantorze.

mBank

W podobnym czasie prace serwisowe przeprowadzi mBank. Wystąpią one w nocy z 2 na 3 marca (z soboty na niedzielę) w godzinach 2:00 – 6:00. W tym czasie klienci banku nie zapłacą kartą, nie wypłacą gotówki z bankomatu i nie skorzystają z wpłatomatu. 
Dodatkowo między 1:30 – 8:00 nie złożą wniosku o nowe produkty bankowe, a w godzinach 2:00 – 7:30 nie skorzystają z aplikacji mobilnej i nie zalogują się na swoje konto w internecie.

Nest Bank

Nest Bank poinformował z kolei o pracach serwisowych, które wystąpią z niedzieli 3 marca na poniedziałek 4 marca. W związku z planowanymi pracami od godziny 22:00 w dniu 3 marca do godziny 6:00 w dniu 4 marca mogą wystąpić czasowe utrudnienia przy wypłacie środków z bankomatów oraz dokonywaniu płatności kartowych.

Santander Bank Polska

Klienci banku muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w związku z pracami konserwacyjnymi w nocy z niedzieli 3 marca na poniedziałek 4 marca nie będą mogli korzystać z bankomatów i wpłatomatów Santander Banku Polska. Utrudnienia zaczną się w niedzielę o 22:00 i potrwają do godz. 6:00 w poniedziałek. Podczas przerwy będzie można wypłacać gotówkę z innych bankomatów – za pomocą BLIK-a.

W tym czasie będzie można płacić kartami, ale salda nie będą aktualizowane. 

Toyota Bank

Przerwa techniczna w Toyota Banku odbędzie się w niedzielę 3 marca w godz. 7:00-18:00. W tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego, usługi tzw. szybkich płatności oraz autoryzacji płatności kartowych.

T-Mobile Usługi Bankowe

W T-Mobile Usługi Bankowe przerwa techniczna wystąpi od 1 marca (piątek) od godz. 23:00 do 2 marca  (sobota) do godz. 3:00. W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna.

MG

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 baratrum

Ok

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne