Do Wrocławia trafiło mytaxi. Kusi promocjami

Tradycyjne korporacje taksówkarskie nie mają łatwo. Najpierw pojawił się Uber, teraz w kolejnym mieście w Polsce działalność rozpoczęło mytaxi. Dodatkowo wrocławianie do końca miesiąca mogą skorzystać z promocji, dzięki której każdy przejazd będzie tańszy o 30 proc.

(Mytaxi)

10 października Wrocław został trzecim (po Katowicach i Poznaniu) miastem w Polsce, w którym mieszkańcy mogą skorzystać z usług mytaxi. Na początku na ulice miasta wyjedzie około stu aut pod szyldem firmy, jednak - jak zapewnia dyrektor - ich liczba ma cały czas rosnąć - do końca roku nawet dwukrotnie.

Mytaxi działa na takiej samej zasadzie jak Uber. Przejazd zamawia się za pomocą aplikacji mobilnej, gdzie na podstawie danych GPS widać podgląd drogi pojazdu, czas dojazdu do celu, a także płatności mobilne. Po zakończonym kursie można także wystawić ocenę kierowcy - jak mówi dyrektor sieci, tylko ci, którzy osiągną co najmniej 4,6 gwiazdki, mogą liczyć na dalszą współpracę.

Ile kosztuje przejazd mytaxi? Opłata startowa wynosi 5,40 zł, natomiast za każdy kilometr zapłacimy 2,40 zł. Jednak do końca października we Wrocławiu, płacąc za kurs przez aplikację, obowiązuje 30-proc. zniżka.

Ponadto od 12 października - dzięki podpisaniu długoterminowej umowy z korporacją Mini Taxi - firma będzie obsługiwać na wyłączność postoje taxi pod dworcem głównym PKP.

DU

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 1 hedo63

Wpisując w aplikacji Mytaxi kod promocyjny 9224PK otrzymujesz rabat 20zł na pierwszy przejazd .Warunkiem jest płatność przez aplikację (musi być dodana karta lub konto PayPal) Warto wypróbować.

! Odpowiedz