REKLAMA

Do 250 zł za założenie konta w BNP Paribas Bank Polska

Monika Dekrewicz2019-12-06 13:20redaktor Bankier.pl
publikacja
2019-12-06 13:20
Bankier.pl

BNP Paribas Bank Polska walczy o nowych klientów, oferując całkiem niezłą sumkę za założenie Konta Otwartego na Ciebie. 250 zł to bonus dla tych, którzy będą najwytrwalsi w spełnieniu warunków dodatkowych. Dla każdego miesiąca obowiązują osobne wymogi, więc warto się przyłożyć.

BNP Paribas Bank Polska nie zawodzi i prawie zawsze ma jakąś propozycję dla klientów rozglądających się za nowym kontem osobistym. Promocja „Premia na Zimę” to oferta ze stosunkowo krótkim okresem karencji, dlatego mogą na niej zarobić nawet klienci, którzy zrezygnowali z usług banku na początku tego roku.

Redakcja Bankier.pl prześwietla promocje, pokazując ich mocne i słabe strony. Subskrybuj nowy newsletter » / Bankier.pl

Za co dokładnie bank zapłaci 250 zł?

250 zł na konto osobiste to nagroda przewidziana w najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas Bank Polska. Premia podzielona jest na dwa równe bonusy po 125 zł każdy. Jak łatwo się domyślić, w przypadku każdej "części" konieczne będzie spełnienie osobnych warunków.

Warunki promocji i kalendarium

Oferta jest skierowana do nowych klientów, czyli osób, które na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w banku. Pozostałe warunki i terminy, w których należy je zrealizować, przedstawia poniższa tabela.

Kalendarium promocji „Premia na Zimę” w BNP Paribas Bank Polska

do 20 grudnia 2019 r. lub wyczerpana puli rejestracji (3000)

 • wypełnienie formularza rejestracyjnego na specjalnej stronie internetowej organizatora,
 • podpisanie oświadczeń,
 • złożenie wniosku o konto osobiste za pomocą linka otrzymanego na skrzynkę mailową. 

do 7 stycznia 2020 r.

 • zawarcie umowy o Konto Otwarte na Ciebie (wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej). 

do końca stycznia 2020 r.

 • spełnienie wyżej wymienionych warunków,
 • wykonanie min. czterech przelewów za pomocą bankowości elektronicznej, 
 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł. 

Nagroda: 125 zł

do 25 lutego 2020 r.

 • zalogowanie się na stronę internetową, do której adres został wysłany przez organizatora w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu pierwszej nagrody,
 • przekazanie numeru konta, na które mają być wypłacane premie.

od 1 do 29 lutego 2020 r.

 • spełnienie wszystkich wyżej wspomnianych warunków, 
 • wykonanie min. czterech przelewów za pomocą bankowości elektronicznej, 
 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę 1000 zł.

Nagroda: 125 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminu promocji

Wiadomość o przyznaniu danej nagrody zostanie wysłana na adres mailowy podany przez klienta do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym należało zrealizować warunki, czyli kolejno 20 lutego i 20 marca 2020 roku. Uczestnik promocji powinien otrzymać nagrodę na podany numer konta nie później niż na koniec miesiąca, w którym otrzymał informację od organizatora.

Pozostałe zapisy regulaminu są dostępne pod tym adresem.

Co jeszcze warto wiedzieć o Koncie Otwartym na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie to podstawowy rachunek od BNP Paribas Bank Polska, który zastąpił dotychczasową paletę ROR-ów w kwietniu 2019 r. Za prowadzenie konta bank nie pobiera opłaty miesięcznej. To, czym wyróżnia się ta oferta na rynku, to możliwość doboru do rachunku jednej z trzech kart debetowych. Każda z nich wyposażona jest w inne funkcje, a co za tym idzie, opatrzona również inną stawką za obsługę.

Karta Otwarta na Dzisiaj to najtańszy wariant z opłatą warunkową w wysokości 3 zł miesięcznie. W jej przypadku wypłaty darmowe z bankomatów krajowych dotyczą wyłącznie maszyn zlokalizowanych w oddziałach banku. Klienci do 26. roku życia są jednak zwolnieniu zarówno z opłaty za wypłatę z bankomatu obcego, jak i opłaty za plastik. Pozostałe karty debetowe są objęte już sztywną stawką za obsługę. Obie z nich pozwolą na wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju bezpłatnie. Co więcej, Karta Otwarta na Świat gwarantuje rozliczanie płatności kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania po kursie organizacji kartowej.

Płatności smartfonem są dostępne zarówno dla posiadaczy telefonów z systemem Android (Google Pay), jak i iOS (Apple Pay). Klienci będą mogli także rozliczać transakcje oraz wypłacać środki z bankomatów za pomocą usługi BLIK.

Czy skorzystanie z promocji się opłaca?

Rozglądający się za dodatkową premią raczej nie przejdą obojętnie obok tej promocji. Obecnie mało który bank jest skory do wypłaty klientowi kwoty większej niż 150-200 zł. BNP Paribas pozwoli zarobić do 250 zł i to w trzy miesiące. To jeden z powodów, który nakazuje na poważnie przyjrzeć się akcji specjalnej dotyczącej rachunku BNP Paribas Bank Polska.

Kolejny punkt na koncie promocji przypadnie za krótki okres karencji, czyli okresu po rozwiązaniu poprzedniej umowy w banku, który należy „odczekać”, aby móc ponownie zarobić na danej ofercie. W tym przypadku wynosi on tylko 9 miesięcy i dotyczy wyłącznie posiadaczy lub współposiadaczy kont osobistych.

Na korzyść promocji przemawia również podzielenie premii na kilka części. Zapominalscy, którzy nie zrealizują wszystkich wymogów, mogą liczyć przynajmniej na częściowy zysk. Ale uwaga! Przy pominięciu pierwszej nagrody, klient traci możliwość starania się o kolejną „transzę” bonusu, co tylko podkreśla jak ważne jest pilnowanie wszystkich terminów.

Liczba formalności do spełnienia może byc uznana za piętę achillesową tej promocji. Nie wystarczy bowiem założyć konta w dowolny sposób. Pierwszy krok to wysłanie formularza dostępnego na specjalnej stronie internetowej, kolejny – wysłanie wniosku o konto, klikając na specjalny link otrzymany na maila. Ten kto myśli, że to koniec, jest jednak w błędzie. Po spełnieniu warunków dodatkowych uczestnika promocji czeka wypełnienie jeszcze jednego formularza z numerem konta osobistego, na które mają wpływać premie.

Zapisz się na newsletter „Prześwietlamy promocje”

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
aleusz
Kategorycznie odradzam ten bank. Przejmując Reiffeisena z kontami osobstymi oprocentowanymi na 1,5% zmieniejszył oprocentowanie do 0,00% Czy ktoś może mi powiedzieć czy bank przejmując inny bank może tak zrobić? Pominę, że nie poinformował właścicieli w żaden sensowny sposób (pewnie małym druczkiem wśród 50 stron Kategorycznie odradzam ten bank. Przejmując Reiffeisena z kontami osobstymi oprocentowanymi na 1,5% zmieniejszył oprocentowanie do 0,00% Czy ktoś może mi powiedzieć czy bank przejmując inny bank może tak zrobić? Pominę, że nie poinformował właścicieli w żaden sensowny sposób (pewnie małym druczkiem wśród 50 stron nowego regulaminu). Z góry dziękuję za podpowiedzi.
fakty
Chcesz powiedzieć, że Niemcy lepiej traktowali oszczędności Polaków, niż nasz patriotyczny, polski bank ?

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki