Allegro Smart wprowadza darmowe dostawy kurierem

Nowość w Allegro Smart. Od 25 listopada wprowadzono także dostawę kurierem. Przy odpowiedniej wartości zamówienia, będzie ona darmowa.

(Allegro)

Allegro Smart wystartowało w sierpniu 2018 roku. Po wykupieniu abonamentu przysługiwało klientom 365 darmowych dostaw zakupów w ciągu roku. Na początku były one realizowane do Paczkomatów, placówek pocztowych i partnerskich Poczty, stacji paliw Orlen, kiosków Ruchu i sklepów z sieci Żabka. Od teraz się to zmienia i do gry wchodzą dostawy kurierskie.

Darmowa dostawa kurierem możliwa jest wtedy, kiedy jednorazowe zamówienie będzie opiewać na co najmniej 100 zł, natomiast bezpłatna dostawa do punktu będzie możliwa od 40 zł. W każdym wariancie są one nielimitowane. Usługa obejmuje także bezpłatne zwroty.

Wszystkie kruczki w Allegro Smart

Wszystkie kruczki w Allegro Smart

Najpopularniejsza internetowa platforma handlowa w Polsce uruchomiła program, w ramach którego można wykupić subskrypcję na darmowe przesyłki. W zamian wystarczy zapłacić stosunkowo niewielką opłatę stałą. Program nosi nazwę Allegro Smart. Sprawdzamy, komu opłaca się z niego skorzystać.

– Nasi klienci oczekują szybkich i przewidywalnych dostaw i chcą wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się jadąca do nich przesyłka. To dlatego dostawa kurierem jest bardzo popularna wśród polskich klientów. Wprowadzamy więc darmowego kuriera i spodziewamy się, że w ten sposób zachęcimy do zakupów na Allegro nowych, a obecni będą kupować więcej, korzystając z nowej usługi – powiedział Francois Nuyts, CEO Allegro.

Allegro Smart jest dostępny w dwóch wersjach: rocznej za 49 zł i miesięcznej za 8,99 zł. W każdej z nich klienci mogą bezpłatnie testować usługę przez 30 dni.

DU

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 2 czerwony_wiewior

Mimo kilku zmian właścicieli, pewne rzeczy na Allegro zostają po staremu. Czyli wprowadzają szumnie nowe rozwiązanie - a ono działa tylko częściowo. Od wczorajszego popołudnia cenniki przestały się aktualizować, więc mimo że sprzedawcy dostosowali się do zmian, u wielu z nich nowe opcje nadal nie są widoczne

! Odpowiedz
0 0 allegro_support

Jeżeli cenniki nadal się nie zaktualizowały, prosimy o kontakt z nami tutaj: https://na.allegro.pl/cennik

! Odpowiedz
1 1 forfun

smart miało być od 40 z ewentualnym powiększeniem listy dostawców, nie było mowy o wyższych kwotach zamówienia.

! Odpowiedz
0 4 czerwony_wiewior

Nowe kwoty dotyczą tylko zamówienia kurierem, dla listów i odbiorów w punkcie lub paczkomacie limit nadal wynosi 40 zł

! Odpowiedz
0 0 czerwony_wiewior

Fajne, szkoda tylko że nie działa. Kilka godzin temu zmieniłem cenniki, a nowa ikona pokazała się w trzech ofertach na czterysta

! Odpowiedz
0 0 allegro_support

Jeżeli aktualizacja nie pojawiła się na wszystkich Twoich ofertach, zapraszamy do kontaktu z nami tutaj: https://na.allegro.pl/cennik

! Odpowiedz
12 17 karbinadel

Najważniejsze wydarzenie od czasu, kiedy człowiek stanął na Księżycu

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne