REKLAMA

DRAGO ENTERTAINMENT S.A.: Rozpoczęcie pełnej produkcji gry Road Diner Simulator.

2022-09-30 08:15
publikacja
2022-09-30 08:15
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 27 / 2022
Data sporządzenia: 2022-09-30
Skrócona nazwa emitenta
DRAGO ENTERTAINMENT S.A.
Temat
Rozpoczęcie pełnej produkcji gry Road Diner Simulator.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd DRAGO entertainment S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka", "Emitent") informuje, że w oparciu o dotychczasowe wyniki sprzedażowe Gas Station Simulator oraz poziom wishlisty Road Diner Simulator, podjął decyzję o rozpoczęciu pełnej produkcji gry Road Diner Simulator („Gra”).

Celem Gry jest odnawianie oraz rozbudowywanie klasycznej przydrożnej restauracji w Stanach Zjednoczonych. Rozgrywka opiera się na kreowaniu odpowiedniego miejsca, a także zarządzaniu zespołem, relacjach z klientami oraz partnerami.

Gra jest rozwinięciem uniwersum Gas Station Simulator, które notuje cały czas dobre wyniki sprzedażowe. Gra będzie powiązana z grą Gas Station Simulator zarówno lokalizacją, jak i możliwością rozgrywki dla graczy posiadających obydwa tytuły.

Do tej pory, tj. w pierwszym roku od premiery, ponad 700 tys. użytkowników platformy Steam zakupiło grę Gas Station Simulator, a ponad 80.000 płatny dodatek Can Touch This. Liczba ta nie zawiera użytkowników innych platform: Humble Bundle, GOG czy Green Man Gaming.

Gra Road Diner Simulator weszła na Global Top Wishlist Steam w ciągu 3 dni od publikacji karty produktu, a obecnie znajduje się na 194 miejscu zestawienia. Poziom Wishlisty Road Diner Simulator przekroczył 100 tys. zapisów.

Zgodnie z przyjętą polityką informacyjną termin premiery Gry zostanie przekazany do wiadomości publicznej za pośrednictwem ESPI.

W ocenie Emitenta wydanie gry Road Diner Simulator może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe Spółki i jej dalszy rozwój.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-09-30 Joanna Tynor Prezes Zarządu Joanna Tynor
Tematy
(Nie) wszystko o regularnym inwestowaniu

(Nie) wszystko o regularnym inwestowaniu

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki