REKLAMA

DR.FINANCE S.A.: Powołanie członka Rady Nadzorczej - uzupełnienie informacji

2022-07-13 23:37
publikacja
2022-07-13 23:37
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 26 / 2022
Data sporządzenia: 2022-07-13
Skrócona nazwa emitenta
DR.FINANCE S.A.
Temat
Powołanie członka Rady Nadzorczej - uzupełnienie informacji
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Dr.Finance S.A. ( „Spółka”) w nawiązaniu do Raportu nr 22/2022 z dnia 27 czerwca 2022 przekazuje niniejszym życiorys nowego członka Rady Nadzorczej w osobie Pani Anity Szewczyk-Dąbrowskiej.

Pani Anita Szewczyk-Dąbrowska ukończyła studia licencjackie w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Ośrodek Regionalny w Wieluniu o kierunku Administracja Biurowa. Od Lutego 2000 roku do listopada 2006 roku pracowała w handlu w branży spożywczej jako sprzedawca, przedstawiciel handlowy a później prowadziła własną działalność gospodarczą.
Od czerwca 2006 do sierpnia 2007 roku rozpoczęła współpracę w firmą działającą w branży Otwartych Funduszy Emerytalnych Tacoma Polska Sp. z o.o.– jako pracownik biurowy, telemarketer.
Od 2007 roku nieprzerwanie związana jest z Polfinance Sp. z o.o. jako telemarketer , pracownik biurowy, koordynator ds. marketingu, a od 2012 roku na stanowisku jako Office Manager.
Od marca 2017 roku jednocześnie prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowo-finansowego.
Ukończyła wiele kursów i szkoleń związanych z tematyką finansów i ubezpieczeń.

Pani Anita Szewczyk-Dąbrowska nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Emitenta, nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej albo członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Pani Anita Szewczyk-Dąbrowska nie była skazana za przestępstwa i oszustwa oraz nie otrzymała sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego. Pani Anita Szewczyk-Dąbrowska nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. Brak przypadków upadłości, zarządu komisarycznego lub likwidacji, w okresie co najmniej ostatnich 5 lat, w odniesieniu do podmiotów, w których Pani Anita Szewczyk-Dąbrowska pełniła funkcje członka organu zarządzającego lub nadzorczego.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-07-13 Paweł Woźniak Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki