Czas balów

Nadszedł okres balów i zabawy. Czas szczególny w którym wygląd ma wyjątkowe znaczenie. Elegancki mężczyzna pragnie mieć strój szykowny, wytworny, a jednocześnie wygodny i praktyczny. Odpowiedzią na karnawałowe potrzeby mężczyzn jest kolekcja Ceremony firmy Digel.

Digel Ceremony to 30 elementowa kolekcja, w klasycznych i szykownych fasonach, o odpowiednio dobranej kolorystyce, która sprawi, że każda nawet najświetniejsza okazja zyska odpowiednią oprawę.

Część kolekcji dostępna jest w systemie mix & match, co sprawia, że każdy pan, niezależnie od swej sylwetki, znajdzie dla siebie „od ręki” odpowiedni strój.

W propozycjach Digel Cremony na karnawał 2007 pojawiają się nowe akcenty. Cieniowany tenis w deseniach, tendencja do większego połysku i perfekcyjny krój podkreślający sylwetkę – to elementy uatrakcyjniające najnowszą kolekcję Ceremony firmy Digel.

Kolorystyka, mimo klasycznych propozycji, niepozbawiona jest indywidualności. Znajdziemy tu zarówno zawsze modną głęboką czerń, jak też kolor szampana, złotobrązowy, srebrzystoszary, atrakcyjne beże, które doskonale pasują do tak ostatnio popularnych sukni ecru. Desenie sięgają po motywy graficzne. Wspaniale prezentują się także te monochromatyczne. Wszystko jest ukryte w spojrzeniu, materiały o pozornie jednolitej fakturze odsłaniają nagle drugie oblicze. Delikatny połysk nadają tkaninie zawarte w jej strukturze srebrne prążki, a w innych tkaninach głębia uzyskana jest dzięki ciemnym i jaśniejszym o ton prążkom.

Ale to nie wszystko. Digel oferuje także doskonałe akcesoria, poszerzając dotychczasową ofertę kamizelek, chusteczek do butonierki, plastronów i krawatów. Te niezbędne dodatki męskiego ubioru zachwycają ciekawymi deseniami i fakturami, które w znakomity sposób podkreślają subtelną elegancję strojów.

W propozycjach odnajdziemy klasycznie czarne tkaniny haftowane srebrem. Odważniejszym panom zaproponować można ciekawe i odważne połączenie czerni z intensywną purpurą. Drobne czerwone prążki ozdabiają czarne plastrony, kamizelki czy chusteczki. W kolekcji odnajdziemy także srebrne, tkane w romby plastrony, kamizelki czy chusteczki.
I kolejny raz warto zwrócić uwagę na ozdobną i dekoracyjną fakturę.

Mężczyzna ubrany w garnitur z kolekcji Digel Ceremony wyróżnia się szykiem i elegancją.
Źródło: bn

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% XII 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% XII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,8% XII 2019

Znajdź profil