Czarne chmury nad złotym, kurs bitcoina wystrzelił, starcie gamingowych gigantów [Wykresy tygodnia]

Kończąc kolejny tydzień 2019 roku, spójrzmy na najważniejsze i najciekawsze wykresy ostatnich siedmiu dni.

 1. Negatywne niespodzianki z niemieckiego przemysłu

2. Czarne chmury nad polskim złotym

Po słabym roku ubiegłym pierwszy kwartał nie poprawił notowań złotego. Pod koniec marca indeks złotego znalazł się w newralgicznym miejscu, z którego polska waluta narażona jest na dalsze spadki.

3. Rosnące ceny mieszkań

Specjaliści obiecywali stabilizację cen nieruchomości w 2019 roku, ale coraz trudniej w to uwierzyć. Luty przyniósł kolejne podwyżki cen transakcyjnych nieruchomości. Przed wzrostami nie uchroniły się i mieszkania, i grunty pod zabudowę.

(Bankier.pl)

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 lupus04

W pewnych obszarach zgadzam się z autorem.Rzeczywistość w sensie largo to największa tajemnica.Wnioskowanie z analiz różnych zjawisk przekracza możliwości ludzkiego umysłu i nie służy tu pomocą nawet kognitywistyka.
Zmierzamy do anihilacji świadomości?

! Odpowiedz
3 1 open_mind

A tu już nadciągnęły czarne chmury https://www.apnews.com/dec789ddf6a4446181fba3eb9730e3db/gallery/media:02b38c2169164c2183349ff003f7182b

! Odpowiedz
4 3 open_mind

Z cyklu przeczytaj aby zrozumieć:
Nikt nie wie jak powstał świat jaki nam dano postrzegać i wiedzieć nie będzie i to można uznać za pewnik. !

Czy religię wymyślono aby ogłupiać ludzi i łatwiej nami manipulować. ? Za powstaniem religii mogą stać jakieś wyższe. Jeśli porównamy channelingi (wiadomości telepatyczne od duchów lub astralnych bytów) czy przekazy od kosmitów z zawartością świętych ksiąg albo orędziami z objawień, okaże się, że zbytnio się one od siebie nie różnią. Gdyby w Biblii lub Koranie w miejsce Boga jako źródła objawień podstawić inteligencję z kosmosu albo równoległego wymiaru, wszystko nabierze zupełnie innego sensu.
Izraelici prowadzeni po pustyni przez dziwne światło czy boski rydwan widziany przez Ezechiela to tylko dwie z wielu poszlak sugerujących, że za częścią wydarzeń z Pisma Św. stał ktoś dysponujący zaawansowaną techniką technologia i wiedzą. Pamiętajmy cudów nie mą tylko zjawiska przez nas nie rozumiane. Kto odpowiada za podyktowanie Mahometowi Koranu i za działalność wszystkich proroków, którzy mieli do przekazania tzw. prawdy objawione. Wszystko to jest elementem czyjegoś potężnego planu manipulacji. Nie istnieją żadni bogowie.

Człowiek nie jest panem stworzenia. Manipuluje nami siła (ja bym to nazwał stwórca) i wydawać by się mogło że daje nam wolną wolę jednocześnie nas obserwując, Czy po prostu wykorzystuje nas, tak jak my wykorzystujemy zwierzęta.? Co i jaką korzyść ten ktoś z tego ma? Tego my nigdy naszymi zmysłami spostrzegania nie zrozumiemy. Czy Ziemia znajduje się pod kuratelą innej inteligencji, która prowadzi tu wielkoskalowy, długofalowy eksperyment. Moc- Istoty, które za tym stoją są niczym ziemscy etnografowie badający kultury i religie, tyle że są tysiąckroć potężniejsze i bardziej zaawansowani od nas. My jesteśmy na tyle prymitywnym gatunkiem, że uważamy ich plan za wolę Najwyższego.
Ci wszyscy co to mieli tzw. objawienia - proszę zwrócić uwagę, że otrzymują za każdym razem ten sam przekaz pełen pseudofilozoficznych, treści. Te wypełnione komunikaty bywają często uznawane za świętą księgę. Ale proszę zwrócić uwagę, że w niektórych widzeniach każą zakładać kościoły lub reformować religię, oraz opamiętać się nam.

Jest pewien że Obcy wprowadzili religie, by kontrolować myślenie mas i sprawdzić, jak wpłynie to na bieg dziejów, niestety jak sami widzimy stajemy się dwubiegunowi gdzie na jednym następuje szalony postem technologiczny a z drugiej strony stajemy się z tego powodu coraz bardziej aroganckimi głupcami.

Moja rada to być dla siebie nawzajem dobrym i wyrozumiałym, jakie to proste !

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 5 tytus_k

W tej chwili kurs bitcoina to już nie 4800, ale 5200 USD/BTC. Wieloryby zakończyły skupywanie, alokacja się zakończyła. Czas na kolejne wzrosty i piątą chyba lokalną bańkę. Dokąd? Do jakich poziomów? Nikt nie wie, włącznie z pompującymi.

! Odpowiedz
9 14 raficus

Te „czarne chmury nad złotym” to raczej światło przyszłości dla polskich eksporterów!

! Odpowiedz
4 7 talmud

https://www.youtube.com/watch?v=OBFDsDsX7ig

.

! Odpowiedz
3 17 anna_domagalczyk

Skąd wiadomo, że "Luty przyniósł kolejne podwyżki cen transakcyjnych nieruchomości. " ? Nigdzie nie publikowano ŻADNYCH statystyk dotyczących cen transakcyjnych. Wyłącznie ceny ofertowe i indeksy, które mogą rosnąć nie tylko z powodu wzrostu cen nieruchomości. Gdzie można znależć raporty dotyczące sprzedaży i cen transakcyjnych?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 4 wielblad13

skąd ta nerwowość? ten ich indeks jest obliczany na podstawie cen transakcyjnych a skoro wzrósł to znaczy że ceny transakcyjne również... inną sprawą jest to z jakich danych tak na prawdę jest obliczany owy indeks... ja nie wiem i powiem szczerze nie mam nawet ochoty sprawdzać...

! Odpowiedz
0 3 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
23 58 dktorek

Ceny mieszkan powedruja w kosmos tak jak sila nabywcza polskiej zlotowki. Znow bedzie trzeba ucinac z 3 ZERA przy tym rozdawnictwie. Ciekawe co sie stanie jak wiejska powie ludziom, ze kasy nie ma juz na zaden socjal.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne
USD/PLN 0,98% 3,9656
2019-09-20 22:59:00
EUR/PLN 0,55% 4,3607
2019-09-20 22:59:00
EUR/USD -0,21% 1,1020
2019-09-20 22:59:00
CHF/PLN 0,93% 3,9908
2019-09-20 22:59:00
Porównywarka kantorów internetowych

Kupuj walutę taniej >>

Chcę
Kupić
Sprzedać
Płacę

Wymień walutę taniej

Znajdź profil