REKLAMA

"Cyberpunk 2077" z nową aktualizacją. Akcje CD Projektu nadal tanieją

2021-06-17 17:00
publikacja
2021-06-17 17:00
"Cyberpunk 2077" z nową aktualizacją. Akcje CD Projektu nadal tanieją
"Cyberpunk 2077" z nową aktualizacją. Akcje CD Projektu nadal tanieją
/ www.cyberpunk.net

CD Projekt udostępnił kolejny zestaw poprawek gry "Cyberpunk 2077" na PC i konsole. Z kolei na Androidzie pojawił się tytuł z uniwersum "Wiedźmina": "The Witcher Tales: Thronebreaker". Mimo serii pozytywnych informacji notowania spółki wciąż pozostają jednak w odwrocie.

Wczoraj informowaliśmy, że Sony Interactive Entertainment zdecydował o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry "Cyberpunk 2077" w sklepie PlayStation Store począwszy od 21 czerwca 2021 roku, Dziś CD Projekt podał kolejną paczkę pozytywnych informacji dla inwestorów oraz graczy.

- Patch 1.23 jest dostępny na wszystkich platformach - podał oficjalny profil gry "Cyberpunk 2077" na Twitterze. Poprawiono błędy w poszczególnych misjach, ale na liście znalazły się także m.in. liczne poprawki animacji, interfejsu, scen, fizyki i systemów rozgrywki. Poprawiona została także optymalizacja i zarządzanie pamięcią na różnych systemach, co ma zmniejszyć liczbę awarii. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie gry.

CD Projekt przygotował także nowość dla graczy mobilnych. Spółka ogłosiła, że dostępna jest już wersja gry "The Witcher Tales: Thronebreaker" na Androida. Gracze mogą ściągnąć ją a darmo z Google Play. "Thronebreaker" to tytuł dla jednego gracza, połączenie RPG-a, przygodówki, strategii i gry karcianej.

fot. / / Bankier.pl

Mimo pojawienia się kilku pozytywnych informacji, kurs CD Projektu na warszawskiej giełdzie w ostatnich dniach znów mocno spada. Po wczorajszej przecenie o 6,5 proc., dziś spółka traci kolejne 3,3 proc. Początek czerwca przyniósł jednak mocne odbicie kursu, co pozwala sądzić, że m.in. powrót do PS Store był wyceniony przez inwestorów już wcześniej, a samo pojawienie się informacji inwestorzy wykorzystali do realizacji zysków. Sama aktualizacja 1.23 to z kolei łatka, a nie wyczekiwany duży zestaw zmian oznaczony numerem 1.3.

Adam Torchała

Źródło:
Tematy
Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Advertisement

Komentarze (11)

dodaj komentarz
kotowskiw
Na stronie upwardspl.biz możesz zamówić swojej ulubionej spółki (również CD Projekt). A teraz możesz dołączyć do grupy premium i skorzystać z promocji na EURO2020. Naprawdę warto.
fundinvestments
TYLKO KOREKTA I WRACAMY NA WZROSTY
rafsiem
Maja chyba kiepską wydajność , jakieś łatki bez odpowiedniego dla nich dodatku i efektu WOW . Gdzie ta reklama , pozwalniali ich czy co ?
fundinvestments
TO TYLKO KOREKTA:) TO JEST NAJLEPSZA FIRMA Z CAŁEGO GPW.....KAŻDY WIE, ŻE AKVJE BĘDĄ PO 500. KWESTIA CZASU-CIERPLIWOŚCI :)

A WPISY OPŁACANYCH TROLLI, KTÓRZY MAJĄ PŁACONE ZA OPLUWANIE FIRMY.....TRZEBA IGNOROWAĆ!
and00
Firmy są raczej skłonne płacić za chwalenie, a nie opluwanie
Tak że tego, kto tu kasę dostaje?
fundinvestments odpowiada and00
Teraz to popłynąłeś...przedsiębiorstwo będzie płaciło trollom aby chwalili a fundusze grające na ceny nie ingeruje ? Hahaha! Dobry żart. Naucz się poprawnej pisowni języka Panie " tak że".
passenger
Cena spadał, bo dwa fundy grające na spadki zaczęły zamykać pozycję. Trzeba było zwalić kurs, a powrót do playstation store i układ AT (silny opór w okolicy 205zł) był dobrym pretekstem.
Dzięki temu po ponad tygodniu wzrostów mieliśmy dwa dni korekty i schłodzenie wskaźników, jutro odbijamy i ruszamy na północ.
Cena spadał, bo dwa fundy grające na spadki zaczęły zamykać pozycję. Trzeba było zwalić kurs, a powrót do playstation store i układ AT (silny opór w okolicy 205zł) był dobrym pretekstem.
Dzięki temu po ponad tygodniu wzrostów mieliśmy dwa dni korekty i schłodzenie wskaźników, jutro odbijamy i ruszamy na północ. A jak kolejne fundy zaczną zamykać pozycje krótkie, to kurs ruszy na poważnie - maja do odkupienia akcji baaaardzo dużo akcji.

Co do fundamentów, to wycena CDProjektu nigdy nie była związana z fundamentami, ani teraz, ani jak była po 460zł, więc jak ktoś liczy, że będzie spadek do 100zł, bo taka jest "realna" wycena, która nie uwzględnia sprzedaży CP2077, raczej może sobie czekać w nieskończoność.

ssmentek
Przeszłe wysokie wyceny akcji spółki, nie gwarantują podobnych wycen w przyszłości. Tak? A biorąc pod uwagę "osiągnięcia" zarządu, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem gdzie wycena CDR wraca do 460 zł, jest rzeczywistość gdzie bochenek chleba będziemy kosztować 30 albo 50 zł.
stachsgh
Tu zrobili jedną i porządną grę bez aktualizacji i poprawek. I to jest robota.
https://www.youtube.com/watch?v=GKSmsvWXuKA
ssmentek
Jakaś masakra z tymi "newsami" o CDR. Ta gra nie wypaliła miesiące temu a akcje jadą na wakacje. Będzie 100 zeta do końca roku, bo firma licząc realne zyski jest warta 60zl za akcje.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki