Co wybrać na święta?

Za chwilę dzień Świętego Mikołaja, a po nim coraz bardziej intensywne poszukiwania prezentów świątecznych. Jak wybrać podarunek dla partnera, aby w styczniu nie pojawił się on na aukcjach internetowych?

Każdego roku, z początkiem grudnia męczy nas ten sam dylemat: jakie prezenty wybrać dla bliskich i za co je kupić? Kiedy chłopak lub mąż ma już bowiem wystarczająco dużo par skarpetek, rękawiczki, szalik i całą gamę płynów do golenia, a kobieta swoje ulubione perfumy i szafę pełną bielizny, ciężko wybrać coś oryginalnego, przydatnego i, co ważne, coś, co sprawi drugiej osobie przyjemność.

Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, a szóstego grudnia widać to szczególnie, kiedy wszyscy, bez względu na wiek, wyczekują chwili, w której zobaczą swój wymarzony podarunek. Co więc ofiarować najbliższej osobie?

Banalnie, ale skutecznie


Mikołajkowa niespodzianka nie musi, wbrew pozorom, wiązać się z nerwowym poszukiwaniem pomysłów. Wystarczy odrobina wyobraźni, a niewielkim kosztem można sprawić przyjemność partnerowi. Kino, romantyczna kolacja czy wieczór za miastem mogą się wydawać banalne, ale mimo wszystko stale cieszą się niemalejącą popularnością. Niezłym pomysłem na prezent mikołajkowy okazują się „gadżety”, które są niejako prezentem dla dwojga. Specjalny olejek do masażu, nowa pościel czy nietypowa piżama, to prezenty praktyczne oraz cieszące nie tylko obdarowywanego, ale i wręczającego.

Oryginalnym pomysłem na rozgrzanie waszego związku w te zimne grudniowe dni mogą okazać się też feromony. Co to takiego? Otóż nic innego, jak naturalne, lotne substancje chemiczne, wydzielane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, przez co mają istotny wpływ na przyciąganie partnera w naszym środowisku. W praktyce oznacza to zwiększenie waszego libido, wzrost atrakcyjności, ale też zmianę wizerunku. Dlaczego? Bo feromony, dzięki ich dużemu  wpływowi na podświadomość, pomagają poprawić poziom komunikacji w każdej właściwie dziedzinie życia.

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzemy, ważne, aby pasował on do osobowości przyszłego właściciela. Jeśli zupełnie nie masz pomysłu na mikołajkową niespodziankę, wybierz coś, co sam/a chciałbyś/łabyś otrzymać. Taki podarunek wcale nie musi kosztować fortuny - pachnące orientalnie mydło, nowy, relaksujący płyn do kąpieli czy przyrząd do masażu są przecież niedrogie, a jakże praktyczne. I sprawią przyjemność obojgu partnerom. Być może więc, w tym, na pozór „dziecięcym” święcie, jakim jest Dzień Świętego Mikołaja, warto zaskoczyć bliską osobę prezentem nietypowym?

Święty Mikołaj urodził się w mieście Patra (teren dzisiejszej Turcji) w 270 roku. Był jedynakiem i pochodził z bardzo zamożnej i pobożnej rodziny. Już od najmłodszych lat był bardzo wrażliwy i empatyczny w stosunku do innych ludzi. Kiedy podczas epidemii zmarli jego rodzice, młody Mikołaj rozdał swój majątek i wstąpił do klasztoru. Później został wybrany biskupem Mira - portowego miasteczka w Azji Mniejszej, gdzie, dzięki swojej troskliwości i hojności, zyskał duże uznanie wśród ludzi. Święty dziś Mikołaj pomagał innym, robiąc to bardzo dyskretnie, lecz skutecznie. Przez całe swoje życie wspierał potrzebujących, niosąc im pomoc i wsparcie.


Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl