Co ty wiesz o podatkach? Sprawdź się w teście Bankier.pl

Już tylko do 30 kwietnia można wysłać do urzędu skarbowego PIT za miniony rok. Czy posiadasz wiedzę przydatną przy rozliczeniach rocznych? Sprawdzisz to w specjalnym teście Bankier.pl!

Jeśli przed testem chcesz powtórzyć lub przyswoić najważniejsze informacje - wejdź na www.bankier.pl/pit. Na łamach Bankier.pl pobierzesz również bezpłatny program do rozliczenia podatku. Powodzenia!

mz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~lel

po zakończeniu testu nie wiem nadal, która odpowiedź była prawidłowa

! Odpowiedz
0 8 ~lol3

co za durny test. Co ma liczba dzieci Ministra Szczurka do wiedzy o podatkach? Pomyślcie następnym razem zanim zrobicie podobny "test"

! Odpowiedz
0 1 ~re

durne pytanie z tym ministrem poległam na nim

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium przedsiębiorcy

Brak wydarzeń

Kalkulator odsetek

Aby obliczyć wartość odsetek, podaj kwotę zaległości oraz zakres dat.

? Odsetki ustawowe nalicza się od dnia, gdy zobowiązanie staje się wymagalne. Jeżeli spłata miała nastąpić 10-tego, to odsetki naliczane są od 11-tego.
? Data kiedy zobowiązanie będzie regulowane. Jeżeli przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, to należy wpisać datę pierwszego kolejnego dnia roboczego.
? Stawkę obniżoną do wysokości 75% stawki podstawowej stosuje się tylko do zaległości powstałych po 1 stycznia 2009 roku. Odsetki w obniżonej stawce pobiera się, gdy podatnik złoży korektę zeznania i w ciągu 7 dni od niej wpłaci zaległość.