Co się robi, gdy się sprzeda firmę i nie trzeba już pracować?

Co się robi, gdy się sprzedaje firmę i nie trzeba już pracować? Leży na plaży? Gra w golfa? Czyta książki? Nie, proszę Państwa – haruje się.

To miał być podcast o tym, jak wygląda biznesowa emerytura... Miał... Okazało się jednak, że biznesowi emeryci nie istnieją, bo jak tu odpoczywać, gdy jest jeszcze tyle ciekawych rynków do zdobycia. Jak to jest, gdy z dokładnie zaplanowanej emerytury wraca się po kilku tygodniach, a jak po kilku latach, na czym polega spędzanie czasu na polu golfowym i jak jednak można spędzać czas z dala od własnej firmy, ale wciąż pozostając w kontakcie z biznesem opowiadają dzisiejsi goście Pulsu Biznesu do słuchania – Krzysztof Jabłoński, który obecnie rozwija z żoną firmę Wedding Dream, a wcześniej współtworzył m.in. Korona Candles, Jacek Socha - partner PwC i wiceprezes Polskiego Związku Golfa, znany do 2000 r. z Zielonej Budki, a po 2000 z Lodziarni Firmowych Grycan - Zbigniew Grycan i dr Adam Kowalik, kierownik kierunku Zarządzanie i przywództwo na Uniwersytecie SWPS. 

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania na www.pb.pl/dosluchania i w Twojej aplikacji podcastowej (np. na Spotify lub w Lectonie).

Michalina Szczepańska

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 6 kaaasia1980

Pamiętam jak czytałam książkę "Biznes po prostu". Tam autor sam przyznał, że po sprzedaży firmy zrobił sobie 3 miesiące wakacji i dłużej już się nie dało odpoczywać. Trzeba coś robić.

Mądrze też pisał autor w "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" w kwestii zdobycia pieniędzy i ich inwestowania. Choć ja myślę, że opalać to i bym mogła się wiecznie na plaży :D

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.